Wpisz i kliknij enter

Strikt pres. Podworko EP release party (20.02.)

Kto zna nas już chociaż trochę, ten wie, że co czwartek prowadzimy audycję radiową, poświęconą techno, na falach Akademickiego Radio Luz. Zajmujemy się promowaniem nowych talentów na polskiej scenie, wypuściliśmy już całkiem pokaźną serię podcastów, organizujemy imprezy i staramy się oświecić was w kwestii nieskończonych możliwości zabawy, nie tylko „do”, ale i „z” muzyką techno.

Nasza EPka, pt. „Podworko”, jest pretekstem do udowodnienia wam, jak wiele odcieni może przybrać ta muzyka. Każdy z czterech utworów na tym wydawnictwie ma odrębny, specyficzny klimat. Wszystkie razem i każdy z osobna, są nausznymi dowodami na to, że na polskiej scenie dzieją się wyjątkowo intrygujące rzeczy. Nie będziemy tutaj recenzować Podworka, tę kwestię wolimy pozostawić wam. Premierę planujemy na 16.02.

rilis

____________________________________________________

Starring:

Piotr Klejment | Technosoul
Concept Of Thrill_ | Lost In Éther, RØOM 23 _official
– Tomek Jedynak | Strikt
– Diabot | Strikt
– Janeda | Strikt

 

20.02.2015 (piątek), Das Lokal, Plac Solidarności 1, Wrocław

Bilety: 10 PLN

Start: 22.00.

________________________________________________________

Konkurs:

Na adres katarzyna.morawska90@gmail.com wyślijcie wasz ulubiony numer z kompilacji Podworko EP  i krótko uzasadnijcie swój wybór. Zwycięzcy otrzymają maile zwrotne. Do zgarnięcia dwie pojedyncze wejściówki na piątkową bibę. Powodzenia!Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

3 pytania – Suwal

Kolejnym artystą, który odpowie na nasze 3 pytania jest Suwal, którego EP „Sygnał” ukazał się niedawno nakładem Flirtini/Asfalt Records.