Wpisz i kliknij enter

Colours of Ostrava | 16 – 19. lipca 2015 – konkurs

Do Ostravy pozostał już tylko miesiąc! Festiwal zamyka elektroniczny line-up, a my mamy dla Was karnet na to wydarzenie.

W połowie lipca słoneczną Ostrawę po raz 14. wypełnią dźwięki znamienitych artystów i djów z całego świata. Usłyszymy między innymi takie postaci, jak: Björk, José González, Caribou i Swans. Nie zabraknie oczywiście solidnej reprezentacji sceny elektronicznej. Poza ogłoszonymi dotychczas producentami, do których należą: Clark , Damian Lazarus & The Ancient Moons, Christian Löffler, Danger i zespół Vessels, do line-upu dołączają SCNTST i Nathan Fake (na zdjęciu)!

Podczas czterech festiwalowych dni odbędzie się ponad 200 koncertów, przedstawienia teatralne, projekcje filmów, warsztaty, panele dyskusyjne i inne działania artystyczne, a wszystko na 15 scenach! Występy odbędą się zarówno w salach koncertowych, jak i na świeżym powietrzu.

electronic

W festiwalowym miasteczku znajdziecie sceny Czeskiej Telewizji, Drive Stage, Full Moon Stage i Busking Stage, scenę dyskusyjną magazynu Reflex czy Voices of Freedom, MF Dnes Poetry stage, Filmova Cinestar stage, strefę WTF Market and Art (sztuka & design), Science and Technology Centrum, Gong – zjawiskową aulę koncertową powstałą ze zbiornika gazu, duży ekran przed aulą Gong, instalacje świetlne czy winiarnię w betonowym bunkrze. To tylko niektóre z atrakcji! Tegoroczne nowości to między innymi Electronic Stage, zrekonstruowana i gotowa do zwiedzania przestrzeń kopalni Důl Hlubina oraz kawiarnia na szczycie wielkiego pieca VP1.

Dostępne będą dwa miasteczka namiotowe w centrum Ostrawy, 50% zniżki na pociąg z dowolnego miejsca w Czechach, zwiększony rozkład środków komunikacji miejskiej, wypożyczalnia rowerów, zniżki i bezpłatny wstęp do najciekawszych miejsc w Ostrawie, projekt Bez Barier dla niepełnosprawnych gości, zniżki lub bezpłatny wstęp dla dzieci.

COLOURS_2015-PL-v2

Jako że organizatorzy dostarczają naprawdę solidnych argumentów za wyjazdem do Ostrawy, i my wychodzimy Wam naprzeciw. Do wygrania jest pojedynczy karnet na cały festiwal. Żeby wziąć udział, napisz o trzech, ulubionych artystach z tegorocznego line-upu – co w nich szczególnego i dlaczego chcesz zobaczyć ich na żywo. Na wiadomości czekamy do wtorku 16. czerwcca pod adresem: franciszek.ploch@nowamuzyka.pl. Autora najciekawszej odpowiedzi poinformujemy mailowo we środę 17. czerwca.

 Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy