Fumiya Tanaka – Right Moment
Paweł Gzyl:

Spójna całość zbudowana z kontrastowych elementów.

Król – Nieumiarkowania
Jarek Szczęsny:

Nie chce nam mówić niczego wprost.

Burial – Tunes 2011-2019
Jarek Szczęsny:

Brama do innej rzeczywistości.

Zaumne – Contact
Jarek Szczęsny:

Niezwykła bliskość.

Various Artists – Consortium Vol. 1
Paweł Gzyl:

Z Albanii do Detroit.

ARRM – II
Jarek Szczęsny:

Dzieło spokoju.

Floating Points – Crush
Jarek Szczęsny:

Stare w służbie nowoczesności.

Stefan Goldmann – Veiki
Paweł Gzyl:

Najbardziej taneczny materiał niemieckiego producenta.

True – Made Of Glass
Łukasz Komła:

Pod rękę ze smutkiem i tańczmy!

Akwizgram – Nü romantik
Jarek Szczęsny:

Próg do przeskoczenia jest niewielki.

Claro Intelecto – In Vitro – Volume 1 & 2
Paweł Gzyl:

Piękna, ale niemodna muzyka.

Paweł Doskocz / Vasco Trilla – Hajstra
Jarek Szczęsny:

Nieprawidłowości w działaniu zmysłów.

Stenny – Upsurge
Paweł Gzyl:

Połamane rytmy zanurzone w ambiencie.

Justyna Steczkowska – Maria Magdalena. All Is One
Przemysław Solski:

Wędrówka duszy.Colours of Ostrava | 16 – 19. lipca 2015 – konkurs

Do Ostravy pozostał już tylko miesiąc! Festiwal zamyka elektroniczny line-up, a my mamy dla Was karnet na to wydarzenie.

W połowie lipca słoneczną Ostrawę po raz 14. wypełnią dźwięki znamienitych artystów i djów z całego świata. Usłyszymy między innymi takie postaci, jak: Björk, José González, Caribou i Swans. Nie zabraknie oczywiście solidnej reprezentacji sceny elektronicznej. Poza ogłoszonymi dotychczas producentami, do których należą: Clark , Damian Lazarus & The Ancient Moons, Christian Löffler, Danger i zespół Vessels, do line-upu dołączają SCNTST i Nathan Fake (na zdjęciu)!

Podczas czterech festiwalowych dni odbędzie się ponad 200 koncertów, przedstawienia teatralne, projekcje filmów, warsztaty, panele dyskusyjne i inne działania artystyczne, a wszystko na 15 scenach! Występy odbędą się zarówno w salach koncertowych, jak i na świeżym powietrzu.

electronic

W festiwalowym miasteczku znajdziecie sceny Czeskiej Telewizji, Drive Stage, Full Moon Stage i Busking Stage, scenę dyskusyjną magazynu Reflex czy Voices of Freedom, MF Dnes Poetry stage, Filmova Cinestar stage, strefę WTF Market and Art (sztuka & design), Science and Technology Centrum, Gong – zjawiskową aulę koncertową powstałą ze zbiornika gazu, duży ekran przed aulą Gong, instalacje świetlne czy winiarnię w betonowym bunkrze. To tylko niektóre z atrakcji! Tegoroczne nowości to między innymi Electronic Stage, zrekonstruowana i gotowa do zwiedzania przestrzeń kopalni Důl Hlubina oraz kawiarnia na szczycie wielkiego pieca VP1.

Dostępne będą dwa miasteczka namiotowe w centrum Ostrawy, 50% zniżki na pociąg z dowolnego miejsca w Czechach, zwiększony rozkład środków komunikacji miejskiej, wypożyczalnia rowerów, zniżki i bezpłatny wstęp do najciekawszych miejsc w Ostrawie, projekt Bez Barier dla niepełnosprawnych gości, zniżki lub bezpłatny wstęp dla dzieci.

COLOURS_2015-PL-v2

Jako że organizatorzy dostarczają naprawdę solidnych argumentów za wyjazdem do Ostrawy, i my wychodzimy Wam naprzeciw. Do wygrania jest pojedynczy karnet na cały festiwal. Żeby wziąć udział, napisz o trzech, ulubionych artystach z tegorocznego line-upu – co w nich szczególnego i dlaczego chcesz zobaczyć ich na żywo. Na wiadomości czekamy do wtorku 16. czerwcca pod adresem: franciszek.ploch@nowamuzyka.pl. Autora najciekawszej odpowiedzi poinformujemy mailowo we środę 17. czerwca.

 

 


Dołącz do ponad 13 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

Comments are closed.