Wpisz i kliknij enter

Kamp! i Oxford Drama w natarciu

Dwie grupy z wytwórni Brennnesel zagrają w krakowskim klubie Fabryka, promując swoje najnowsze albumy.

„Nie ma sensu pisać, że to płyta oczekiwana. Każdy następca debiutu – zwłaszcza takiego, który odniósł sukces – ma wpisane w genotyp „oczekiwanie” i „porównywanie” – tak o swojej płycie mówią członkowie zespołu Kamp!, którzy powrócili z nowym, wydanym z dnia na dzień, albumem. To prawdopodobnie pierwszy taki przypadek w Polsce, że płyta ukazała się kilka godzin po jej oficjalnym zaanonsowaniu. Niewiele po premierze Kamp! wyruszył w Polskę, grając materiał z nowego wydawnictwa, ale też starsze utwory.

Kiedy na początku roku Oxford Drama – Gosia Dryjańska i Marcin Mrówka – podpisywali kontrakt z wytwórnią Brennnessel, obie strony zakładały, że do końca roku na rynku pojawi się debiutancki album wrocławskiego duetu. 23 października stało się to faktem i chyba nikt nie spodziewał się aż tak doskonałego, finałowego produktu. Dlatego nie trudno dać się ponieść euforii, ukrytej nawet w tytule płyty – „In Awe”. Fani polskiego electro-popu mają teraz okazję sprawdzić jak „In Awe” wypada na żywo.

O rozgrzewkę i afterparty zadba Kixnare, którego trzy albumy z abstrakcyjnym hip-hopem spotkały się z wyśmienitym odbiorem słuchaczy i krytyków.

20 listopada, start: godz. 20

Fabryka, Zabłocie 23, Kraków

Bilety: 40 zł – przedsprzedaż – Biletomat.pl. Ticketpro.pl wraz z punktami sprzedaży – Empik, Media Markt, Saturn.

50 zł – w dniu koncertuJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy