IRAH – Diamond Grid
Przemysław Solski:

Siatka utkana z ciekawości.

Strycharski Kacperczyk Szpura – I love you SDSS
Jarek Szczęsny:

Oglądanie nerwów.

!!! (Chk Chk Chk) – Wallop
Mateusz Piżyński:

Ciężkość punka z lekkością funka.

cover
Barker – Utility
Paweł Gzyl:

Transhumanistyczne przyjemności.

Monya – Straight Ahead
Paweł Gzyl:

Industrialne techno o pozytywnej energii.

Wojciech Golczewski – The Priests Of Hiroshima
Jarek Szczęsny:

Ścieżka dźwiękowa dla ery atomowej.

Múm – Yesterday Was Dramatic – Today Is OK
Paweł Gzyl:

Klasyk emotroniki.

Hildur Guðnadóttir – Chernobyl (OST)
Jarek Szczęsny:

Wyobrazić sobie niewyobrażalne.

Pruski – Black Birds
Jarek Szczęsny:

Wyszlifowany onyks.

Jaromir Kamiński, Rafał Warszawski, Palms Palms, Break Janek
Ania Pietrzak:

Beats & breaks idealne na koniec wakacji…

Lech Nienartowicz – Wrażenia i Mechanizmy
Jarek Szczęsny:

Pierwsze wrażenie.

The Future Eve feat. Robert Wyatt – KiTsuNe / Brian The Fox
Łukasz Komła:

Na łączach z Robertem Wyattem.

Rites of Fall – Towards the Blackest Skies
Jarek Szczęsny:

Im dalej w las, tym ciemniej.

Hula – Voice
Paweł Gzyl:

Łabędzi śpiew mistrzów industrialnego funku.



Open’er zamyka line-up

Znamy już wszystkich artystów gdyńskiego festiwalu. W tym ostatniego headlinera!

Do programu Open’era jako ostatnia gwiazda dołączył Pharrell Williams.

Line-up tegorocznej imprezy prezentuje się bardzo okazale:

Środa 29 czerwca:
Florence And The Machine, Heroes Get Remembered, Mac Demarco, Mac Miller, PJ Harvey, Savages, Tame Impala, The Last Shadow Puppets, Xxanaxx.

Czwartek 30 czerwca:
Beirut, Caribou, Foals, M83, Maria Peszek, Mura Mara, Red Hot Chili Peppers.

Piątek 1 lipca:
Dawid Podsiadło, Kurt Vile & The Vilators, LCD Soundsystem, Nothing But Thieves, Paul Kalkbrenner, Rysy, Sigur Ros, Vince Staples, Wiz Khalifa, Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra and Choir.

Sobota 2 lipca:
At The Drive-In, Bastille, Chvrches, Grimes, Kygo, Pharrell Williams, Rasmentalism, Spoken Love, Terrific Sunday, The 1975.

Poza tym na Alter Stage i Tent Stage wystąpią: Baasch, Coldair, JOGA, Kroki, Nagrobki, Oliver Heim, Rebeka, Shy Albatross, Sonar, Stara Rzeka, Suumoo, T’ien Lai, Kortez, Łona i Webber, Małpa.

Fot.: M. Murawski
www.opener.pl/pl
www.facebook.com/openerfestival/

 

Dołącz do ponad 10 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

Comments are closed.