Wpisz i kliknij enter

Up To Date Festival 2016

Znamy już wszystkie miejsca, w których w tym roku zagoszczą sceny białostockiego Up To Date Festivalu. Do krytych parkingów Stadionu Miejskiego, Opery i Filharmonii Podlaskiej dołącza Aula Magna Pałacu Branickich oraz Dworzec PKS, gdzie odbędzie się festiwalowe After Party!

Up To Date Festival to nieszablonowy festiwal, którego siódma edycja przypada w tym roku na 23 i 24 września. Łączy on kulturę muzyki elektronicznej z hip-hopem i sztukami wizualnymi. Odbywa się na terenie podziemnych, surowych parkingów Stadionu Miejskiego oraz m.in. Opery i Filharmonii Podlaskiej, a muzyczny line-up to połączenie klasyków ze świeżymi trendami.

Na łamach Nowej Muzyki prezentowaliśmy niedawno ogłoszonych artystów, którzy wystąpią w Białymstoku – tutaj.

Aula Magna Pałacu Banickich

To w niej organizatorzy festiwalu postanowili ulokować jedną z dwóch scen tegorocznego Centralnego Salonu Ambientu. Zaliczany do najpiękniejszych barokowych realizacji architektonicznych w tej części Europy pałac, na jeden wrześniowy wieczór zamieni się w salon, którego gośćmi będą miłośnicy ambientu.

Pożegnanie dworca PKS

Festiwal jeszcze na dobre się nie rozpoczął, a ekipa Up To Date zaprasza na After Party – którego lokalizacja podobnie jak w przypadku pozostałych scen również nie jest przypadkowa. Na kilka dni przed rozpoczęciem prac rozbiórkowych, w głównej hali odbędzie się oficjalne Pożegnanie dworca PKS – Up To Date Festival After Party, na którym wystąpią: Syny, Daniel Drumz i artyści związani z festiwalem Up To Date.

Wszyscy, którzy planują wziąć udział w pofestiwalowej imprezie powinni zachować na ręku opaskę festiwalową, z którą wejście na imprezę będzie kosztowało jedynie 15 zł

 

50 + wchodzi za darmo!

Tegoroczny Up To Date Festival to także jedyna w swoim rodzaju okazja, by pokolenie, którego młodość przypadła nieco wcześniej, mogło również dotknąć „kultury młodych” i to całkowicie za darmo! – „Byłoby nam niezmiernie miło, gdybyście chcieli na festiwal Up To Date przyjść ze swoimi rodzicami, babciami czy ciotkami. Wejdźcie w tę samą przestrzeń i wspólnie cieszcie się muzycznym światem, który dla Was stworzymy. Zasady są proste: W dniu festiwalu, każda osoba mająca powyżej pięćdziesięciu lat może uczestniczyć w nim za darmo. Wystarczy dowód osobisty”- Cezary Chwicewski, Dyrektor Artystyczny Up To Date Festival.

Warto się spieszyć z przyjściem, bo ta oferta uzależniona jest od ilości uczestników i na pewno nie będzie trwała przez całą imprezę. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania akcji „50+” w dowolnym momencie z powodu ograniczonej pojemności obiektu. Akcja dotyczy wyłącznie wydarzeń na Stadionie Miejskim.

 

Happy Dog – wolontariat

Stowarzyszenie HAPPY DOG, Wolontariat Schroniska i Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku  podczas festiwalu będą wspólnie zachęcać ludzi do wolontariatu i adopcji psów. Wolontariusze postarają się przybliżyć uczestnikom imprezy na czym polega ich codzienna praca w schronisku i co oczywiste, będą zachęcać do zaangażowania się w pomoc bezdomnym zwierzętom poprzez adopcję.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podczas festiwalu będzie miała miejsce kolejna odsłona modowej kolekcji Pozdro Techno De Luxe.

 

Strona Up To Date Festival: www.uptodate.pl

Strona Facebook: www.facebook.com/UpToDateFestival

 

Bilety i Karnety

Sprzedaż  online:

  • www.biletomat.pl
  • www.going.pl
  • www.eventim.pl

 

Przypominamy wszystkich artystów, którzy wystąpią w tym roku na czterech festiwalowych scenach:

Centralny Salon Ambientu:

Michał Wolski live

Noordwiijk live

Dan Vicente (Acronym) live

Rafael Anton Irisarri live

Markus Guentner live

New Rome live

 

T-Mobile Electronic Beats:

LTJ Bukem

TOMM¥ €A$H

Łona & Webber + The Pimps

DJ Earl + Sirr Tmo & Dre

Dj Deeon

Falty DL

Czeluść

Otsochodzi

Luke Vibert

Pezet

Ten Typ Mes + live band

Fracture

DJ 69 Beats

Vshood

FFF

 

Technosoul:

I-F

Legowelt live

SHDW & Obscure Shape

Ekman live

Annanan live

Rommek

Umwelt

Chino live

No.107

Vatican Shadow live

The Gods Planet (Ness & Claudio PRC) live

Acronym live

Architectural live

Evigt Mörker

Reeko

Phase Fatale

Blazej Malinowski live

Technosoul closing set

 

Red Bull  Container:

WIXAPOL S.A.

Subsknit

Dubsknit

Richard Murder

Rich Murder

MOST „The Beginning” Showcase:

Matat Professionals live

Botanica live

Richu M live

Grobel DJ set

 

 Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy