Catnapp – Break
Paweł Gzyl:

Basowe piosenki.

Joshua Sabin – Sutarti
Paweł Gzyl:

Zew z litewskich lasów.

Thom Yorke – Anima
Maciej Kaczmarski:

1997-2019-2049?

Koza – Mystery Dungeon
Jarek Szczęsny:

Moby Dick.

D. Carbone – A.C.A.B.
Paweł Gzyl:

D. Carbone idzie na wojnę.

Fire! Orchestra – Arrival
Jarek Szczęsny:

Zrobiło się ciszej.

SØS Gunver Ryberg – Entangled
Paweł Gzyl:

Ciekawie, ale za krótko.

Palmer Eldritch – [dog]
Jarek Szczęsny:

Nieustanny proces chwalenia.

LSD – Second Process
Paweł Gzyl:

Kreatywna kooperacja czy skok na kasę?

Lena Andersson – Söder Mälarstrand
Paweł Gzyl:

Owoc studyjnego spotkania Eomaca i Kyoki.

Michał Miegoń & Adam Witkowski – Dwuja
Jarek Szczęsny:

Zawsze słucha się inaczej.

Lost Few – Between The Silence
Paweł Gzyl:

Muzyka na poprzemysłowe przestrzenie.

Jakub Lemiszewski – 2019
Jarek Szczęsny:

W zaczarowanym nastroju.

Kate Tempest – The Book Of Traps And Lessons
Jarek Szczęsny:

Próba uchwycenia bałaganu dzisiejszych czasów.Ruszają koncerty gwiazd w ramach T-Mobile Nowe Horyzonty

Długi weekend z gwiazdami muzyki rozpocznie Rykarda Parasol wraz z Melą Koteluk i Misią Furtak, a zakończy Tomahawk z Mike’em Pattonem. W międzyczasie usłyszmy premierę zespołu Nervy i legendę muzyki drum’n’bass i jungle – Roniego Size’a w duecie z MC Dynamite. A to dopiero początek.

Klub Festiwalowy w Arsenale to jak co roku wielkie gwiazdy muzyki. Przed nami wytrawny długi weekend z najlepszymi dźwiękami.

19 lipca w Arsenale wystąpi Rykarda Parasol – pochodząca z San Francisco wokalistka i multiinstrumentalistka o korzeniach polsko – żydowsko – szwedzkich, nazywana Nick’em Cave’em w spódnicy. W Arsenale Rykarda zaprezentuje projekt przygotowany specjalnie na festiwal – na scenie towarzyszyć będą jej Mela Koteluk i Misia Furtak.

20 lipca

Igor Boxx (Skalpel) i Agim Dzeljilji (Oszibarack) zagrają swój nowy projekt pt. NERVY. Muzyka składu NERVY to brawurowa żonglerka rytmem, transową motoryką i psychodelicznymi brzmieniami, których pochodzenia nie sposób dojść – zaawansowany sampling miesza się tu z modularnym szaleństwem i energią żywej perkusji.

nervy

21 lipca

Prawdziwe święto muzyki drum’n’bass i dubstep. W Arsenale wystąpi legenda muzyki tanecznej ze Zjednoczonego Królestwa – Roni Size w duecie z MC Dynamite. Jego działalność jako producenta, założyciela prestiżowej wytwórni Full Cycle i jednej z kluczowych figur undergroundu oraz pionierskie osiągnięcia czynią z niego doskonałego i uznanego muzyka oraz światowej sławy ikonę sceny muzyki tanecznej. Size przeniósł drum’n’bass na zupełnie nowy poziom – umiejętnie połączył z tanecznym rytmem wokale, żywe instrumentarium i jazzowy feeling. Po latach od debiutu wciąż uznawany jest za niekwestionowanego monarchę świata basowej muzyki.

22 lipca

Długi weekend inaugurujący Scenę Muzyczną T-Mobile Nowe Horyzonty zakończy 22 lipca Tomahawk z Mike’em Pattonem na czele. To już drugi występ tego wielkiego artysty na festiwalu – wcześniej, w 2010 roku, pojawił się we Wrocławiu z projektem Mondo Cane.

Kolejne dni w Arsenale upłyną pod znakiem koncertów m.in. L.U.C & Motion Trio, Mikołaja Trzaski i NOM, a zakończą się największym wydarzeniem Sceny Muzycznej – występem Diamandy Galas.

Więcej informacji na www.nowehoryzonty.pl oraz www.facebook.com/NoweHoryzontyArsenal

 

Dołącz do ponad 10 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

Comments are closed.