MONOH – MONOH
Łukasz Komła:

W oparach myśli.

ISAN – Lamenting Machine
Paweł Gzyl:

Najbardziej wyciszona płyta angielskiego projektu.

Stephen Mallinder – Um Dada
Paweł Gzyl:

Efektowny powrót weterana.

Piernikowski – The best of moje getto
Jarek Szczęsny:

Ile w tobie jest z białasa. (Tekst zawiera przekleństwa)

Pyur – Oratorio For The Underworld
Paweł Gzyl:

Wędrówka do krainy między życiem a śmiercią.

Kim Gordon – No Home Record
Jarek Szczęsny:

Zaskoczenie? Niekoniecznie.

Boreal Massif – We All Have Impact (Even Hippies Do)
Paweł Gzyl:

Trip-hop is not dead (yet).

Electric Sewer Age – Contemplating Nothingness
Maciej Kaczmarski:

Kopia mistrza.

Emptyset – Blossoms
Paweł Gzyl:

Producenci z Bristolu wkraczają na nowe terytoria.

Nagrobki – Pod Ziemią
Jarek Szczęsny:

Poważni jak śmierć.

LDY OSC – sōt
Paweł Gzyl:

Click & cuts na nowo.

Nick Cave and the Bad Seeds – Ghosteen
Jarek Szczęsny:

Pomnik żałoby.

Pablo Mateo – Weird Reflections Beyond The Sky
Paweł Gzyl:

Techno do tańca.

Danny Brown – uknowhatimsayin¿
Jarek Szczęsny:

Gorączkowe wizje rapera.Ruszają koncerty gwiazd w ramach T-Mobile Nowe Horyzonty

Długi weekend z gwiazdami muzyki rozpocznie Rykarda Parasol wraz z Melą Koteluk i Misią Furtak, a zakończy Tomahawk z Mike’em Pattonem. W międzyczasie usłyszmy premierę zespołu Nervy i legendę muzyki drum’n’bass i jungle – Roniego Size’a w duecie z MC Dynamite. A to dopiero początek.

Klub Festiwalowy w Arsenale to jak co roku wielkie gwiazdy muzyki. Przed nami wytrawny długi weekend z najlepszymi dźwiękami.

19 lipca w Arsenale wystąpi Rykarda Parasol – pochodząca z San Francisco wokalistka i multiinstrumentalistka o korzeniach polsko – żydowsko – szwedzkich, nazywana Nick’em Cave’em w spódnicy. W Arsenale Rykarda zaprezentuje projekt przygotowany specjalnie na festiwal – na scenie towarzyszyć będą jej Mela Koteluk i Misia Furtak.

20 lipca

Igor Boxx (Skalpel) i Agim Dzeljilji (Oszibarack) zagrają swój nowy projekt pt. NERVY. Muzyka składu NERVY to brawurowa żonglerka rytmem, transową motoryką i psychodelicznymi brzmieniami, których pochodzenia nie sposób dojść – zaawansowany sampling miesza się tu z modularnym szaleństwem i energią żywej perkusji.

nervy

21 lipca

Prawdziwe święto muzyki drum’n’bass i dubstep. W Arsenale wystąpi legenda muzyki tanecznej ze Zjednoczonego Królestwa – Roni Size w duecie z MC Dynamite. Jego działalność jako producenta, założyciela prestiżowej wytwórni Full Cycle i jednej z kluczowych figur undergroundu oraz pionierskie osiągnięcia czynią z niego doskonałego i uznanego muzyka oraz światowej sławy ikonę sceny muzyki tanecznej. Size przeniósł drum’n’bass na zupełnie nowy poziom – umiejętnie połączył z tanecznym rytmem wokale, żywe instrumentarium i jazzowy feeling. Po latach od debiutu wciąż uznawany jest za niekwestionowanego monarchę świata basowej muzyki.

22 lipca

Długi weekend inaugurujący Scenę Muzyczną T-Mobile Nowe Horyzonty zakończy 22 lipca Tomahawk z Mike’em Pattonem na czele. To już drugi występ tego wielkiego artysty na festiwalu – wcześniej, w 2010 roku, pojawił się we Wrocławiu z projektem Mondo Cane.

Kolejne dni w Arsenale upłyną pod znakiem koncertów m.in. L.U.C & Motion Trio, Mikołaja Trzaski i NOM, a zakończą się największym wydarzeniem Sceny Muzycznej – występem Diamandy Galas.

Więcej informacji na www.nowehoryzonty.pl oraz www.facebook.com/NoweHoryzontyArsenal

 

 

Dołącz do ponad 13 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

Comments are closed.