Wpisz i kliknij enter

Alec Empire supporterm NIN

Alec Empire wystąpi przed Nine Inch Nails w Poznaniu. Frontman Atari Teenage Riot będzie supportował NIN na sześciu koncertach w Europie – w tym 23 czerwca w Poznaniu. Aleca na scenie wspomaga Nic Endo, również z ATR. Niedawno ukazała się epka pt. Shivers zapowiadająca kolejny długogrający album artysty.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
17 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
LOLO
LOLO
12 lat temu

nin dobry, support zly, itd. itp.

mallemma
mallemma
12 lat temu

wiwat wychowanie na toolu, ninie i metallice!

derp
derp
12 lat temu

aha no tak

mechanicalsin
mechanicalsin
12 lat temu

a ja chyba wiem o co biega…że jesteście poprostu z młodego pokolenia,z ery plastyku, wychowani na syntetycznej muzie.No cóż -tego sie nie wie będąc młodym.. 🙂

godzilla
godzilla
12 lat temu

to znaczy Matt ze jestes za młody aby słuchac NIN :-))

MATT669
MATT669
12 lat temu

co to znaczy „pokolenie młodych”?

M. Stańczyk
M. Stańczyk
12 lat temu

Tak myślałem że jesteś z pokolenia młodych. Ja się wychowałem na starym rocku i klasyce. Mnie nie przekonuje totalnie elektroniczne granie – dlatego NIN [wraz ze swoimi tekstami] bardzo mi spasował. Nie bede zachwalał jak Ty, ale wiem co mi odpowiada i jest oryginalne.Jeżeli Tobie się to podoba, czujesz to i znajdujesz w tym energię-to wszystko jest ok. Bardziej bym drążył temat co do samego koncertu i na co zwróćić uwage:) A już zostało 6dni. Dla mnie kilka pieczeni przy jednym ogniu.
Pozdrawiam!

MATT669
MATT669
12 lat temu

myślę, że jeśli zestawimy panoramicznie twórczość NIN i aleca empire, a nie tylko atari teenage riot, to wyjdzie podobnie. empire również ma na swoim koncie album z muzyką niemal klasyczną ( „les etoiles des filles mortes” ), dubem ( „low on ice” ), czy swoją wersję jazzu ( ” hypermodernjazz 2000,5″ ). ale to alec empire nagrywał płyty z ekstremalnie połamanymi bitami, kiedy nikt jeszcze nie wiedział co to breakcore, ale to alec jako nintendo tenage robots nagrał płytę na gameboyu kiedy jeszcze nikt słyszał o chiptune. pewnie jestem bezkrytyczny, bo wychowałem się na digital hardcore i muzyce ae… pozdro.

M. Stańczyk
M. Stańczyk
12 lat temu

nikt Ci nie broni tak uważać. Jednak jak zestawisz panoramicznie zasięg muzyki NIN – od klasyki i fortepianu do ekstremalnej elektroniki – to ATR mieści się przede wszystkim w znacznej cześci elektronicznej. Co do wytwórni – ok, ale TR był tym który wyciagnał do nich reke z pomoca.

MATT669
MATT669
12 lat temu

ja akurat uważam, że wkład aleca empire i wytwórni digital hardcore recordings w nową muzykę jest nieporównywalnie większy niźli twórczość trenta reznora. a atari teenage riot w stanach zjednoczonych było wydawane przez grand royal, nieistniejącą już wytwórnie panów z beastie boys.

Marek Stańczyk
Marek Stańczyk
12 lat temu

Ciekawe – NIN ich supportem.. :> A czy znacie chociażby dorobek i osiągnięcia Trenta Reznora. Samo ATR było promowane własnie w USA dzięki Trentowi, który pomógł im tam zaistnieć na scenie wydając ich LP w wytwórni. Bieguna nie zmienicie – oni są supportem. Cieszcie się z tego co macie-a nie narzekajcie..

Steiner
Steiner
12 lat temu

Zapowiada się klawo!

iaikO
iaikO
12 lat temu

i jeszcze slipknot !

immy
immy
12 lat temu

> w sumie to nin powinno byc jego supportem :f

i co jeszcze 😛

swigull
swigull
12 lat temu

lepiej byc chyba nie moglo

iaikO
iaikO
12 lat temu

w sumie to nin powinno byc jego supportem :f

iaikO
iaikO
12 lat temu

najs.

Polecamy