Wpisz i kliknij enter

Richie Hawtin i jego nowy projekt

Znany producent i DJ rusza z nowym projektem. Container, bo taką nazwę otrzymał, będzie prawdziwie multimedialnym przedsięwzięciem. Zdradzamy jego szczegóły. Inicjatywie tej przyświeca idea znana dobrze choćby z dokonań Moderata, w której to głównym celem są występy na żywo, gdzie równorzędne role będzie grała zarówno muzyka, jak i wizualizacje do niej tworzone. Dokładniej o pomyśle sam Hawtin mówi tak: „Nasz show nazwaliśmy Container, bo idealnie pasuje do koncepcji trzech ścian otaczających publiczność, tworzących tym samym ciemny prostokąt, gdzie ściany są również wykorzystywane jako ekrany dla naszych projekcji wideo. To prawdziwy multimedialny kontener”.

Jest to tak naprawdę współpracą samego Hawtina wraz z związanymi z należącą do niego wytwórnią M_nus: JPLS-em i Alim Demirelem z artystami występującymi pod szyldem Raster-Noton takimi, jak: Alva Noto, Byetone i Nibo.

Tak liczny i niemal gwiazdorski skład skłania do oczekiwania wysokiej jakości ich wspólnej praczy, a czy stoi ona zamierzonym poziomie, można przekonać oglądając zapis jednego z ich koncertów umieszczony poniżej.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
phamm
phamm
14 lat temu

oj, nie zgodzę się, z wiekiem coraz lepiej mi się na niego patrzy <3 z kolei z odsłuchem gorzej 🙁

H4C37
H4C37
14 lat temu

dzięki temu komentarzowi przypomniało mi się jego „słynne zdjęcie” 😛 http://www. factmagazine.co.uk/ images/ stories/ fruit/ _notes/ hawtin-09.jpg

Pan Rozpadlin
Pan Rozpadlin
14 lat temu

Tego artystę zepsuły nie tylko pieniądze i sława, ale także fryzjer i stylista 😉

Polecamy