Wpisz i kliknij enter

Mosca we Wrocławiu!

W najbliższą sobotę, 6 marca w ramach kolejnej edycji BBQ we wrocławskim Ośrodku wystąpi kolejna nadzieja brytyjskiej sceny tanecznej. Mosca to pseudonim producenta, który w samym tylko styczniu 2010 wydał swoją debiutanckę EP-kę dla londyńskiego labelu Night Slugs, nagrał miks dla Mary Anne Hobbs i znalazł się na najnowszej kompilacji Fabric obok takich artystów jak Rusko czy Martyn. Jego tętniące dubstepem, garageem i globalnym houseem Square One było remiksowane przez Roskę czy Julio Bashmorea, a sam Mosca pracuje nad remiksami dla chociażby Four Tet.

Jako dj i producent Mosca konfrontuje głębokie basowe brzmienia z połamanymi rytmami UK funky, jungleowymi wstawkami i wokalami ciętymi w garageowym stylu. Jego produkcje i sety dobrze obrazują to, co w wyspiarskiej muzyce tancznej najświeższe. Można się o tym przekonać, słuchając jednego z setów producenta:

Jako support wystąpią: Zeppy Zep, Teskko, Dizzy Trouble oraz Jakub Dymek.

Więcej informacji tutaj

Uwaga! Dwie pojedyncze wejściówki czekają na Czytelników, którzy jako pierwsi zgłoszą nowejmuzyce chęć uczestnictwa w imprezie.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy