Wpisz i kliknij enter

Eno w Warp – szczegóły!

Więcej informacji na temat tego sensacyjnego wydarzenia. Dziś na oficjalnej stronie Briana Eno pojawiły się konkretniejsze informacje odnośnie krążka, który ma ukazać się nakładem legendarnego Warp Records. Co wiemy? Przede wszystkim znamy tytuł, tj. Small Craft On A Milk Sea oraz datę premiery – 2 listopad. Wiemy również, w jakiej formie wydawnictwo to zostanie wypuszczone. Do dyspozycji kupujących będę trzy wersje albumu:
– standardowa (CD + download);
– limitowany box (2xCD + winyl + download + artworki);
– limitowany box kolekcjonerski (to co powyżej + masa „artystycznych” dodatków).
Dokładny opis zawartości każdej z edycji jak również ceny, można zobaczyć pod tym adresem. Niestety to, co nas najbardziej interesuje w przypadku premier czyli próbki MP3, jak na razie nie zostały ujawnione. Brak również jakiegokolwiek opisu tego materiału czy chociażby tracklisty. Możecie spodziewać się aktualizacji w tym temacie, więc bądźcie czujni. 😉Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ritzu
ritzu
13 lat temu

eno topi sie i brzytwy sie chwyta

Aes
Aes
13 lat temu

No, nie taki sam winyl, bo jeszcze 2xCD i jakieś tam wydruki etc. Tak czy siak powinna być wersje winylowa bez dodatków za normalne pieniądze. Tu się zgodzę.

[microtonal man]
[microtonal man]
13 lat temu

mogą hajpować ile chcą – za 350 euro raczej nikt nie kupi wersji kolekcjonerskiej, a i sam vinyl za 70 euro to jakiś ponury żart, kim Eno by nie był.

Bxd7Nxd7Qb8
Bxd7Nxd7Qb8
13 lat temu

z hopkinsem plumkaszem dżonem – bedzie hajpowany gniot niestety :_(

Goldfinger
Goldfinger
13 lat temu

Żeby tylko nie wyszedl z tego taki gniot jak ostatni wspolny album Eno z Byrne.

Polecamy