Wpisz i kliknij enter

Nareszcie – długogrający debiut Magdy!

Po wielu dniach niecierpliwego oczekiwania, nasza jedynaczka w wielkim świecie techno wydaje swój debiutancki album. Na zdjęciu: wielka radość z okazji wydania pierwszej płyty.

Oficjalne press info podaje – 22 października ujrzy światło dzienne album From the Fallen Page dj Magdy, czyli po prostu Magdy Chojnackiej. W młodym wieku opuściła rodzinny Żywiec i wyemigrowała do Stanów, gdzie dorastała i chłonęła atmosferę Detroit. Szybko odnalazła się w kręgu Richiego Hawtina. W jego wytwórni M_nus wydała swoje pierwsze produkcje – epkę Stop i krajankę Shes A Dancing Machine, dzięki której znalazła się w ekstraklasie djów serwujących minimal techno.

M_nus wyda również „From the…”. Co się na nim znajdzie? Enigmatyczna informacja podaje, że będzie to album przepełniony muzyką inspirowaną mrocznymi soundtrackami, disco i post-punkiem. Fascynacja Magdy tymi dźwiękami ujawniła się już na Fabricu 49, wydanym rok temu i niedawnym podcascie stworzonym dla RA, gdzie przeplata się Goblin, Lindstrom czy Tussle. Kto jeszcze nie zapoznał się z tymi produkcjami musi zdążyć do 22 października, ponieważ nadchodzi jedna z najgorętszych premier sezonu…

http://www.m-nus.com

http://www.myspace.com/unmagdaJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
OrdinaryBoy
OrdinaryBoy
11 lat temu

zeby ona jeszcze grala dobra muzyke. sety sa slabe wiec i po plycie nie spodziewam sie wiele.

bronchusevenmx
bronchusevenmx
11 lat temu

podpis do zdjęcia bardzo w stylu tabloidalnym 😉

Polecamy