Wpisz i kliknij enter

Zdobądź wejściówki na spotkania z gwiazdami FreeFormFestival!!

W trakcie kolejnej odsłony Grolsch Hours w ramach tegorocznego FreeFormFestival odbędą się spotkania z gwiazdami imprezy, reprezentującymi różne odmiany elektroniki oraz alterpopu. Na spragnionych muzycznych wrażeń czekają wejściówki na spotkania, w których uczestniczyć będą m.in.: Goldfrapp, Robyn czy Coldcut!
Od 15 do 16 października z polskimi fanami spotka się siła kobiet: znana z cyklicznych zmian wizerunku Goldfrapp, a także Robyn, która ostatnio znokautowała występem konkurencję w trakcie gali MTV Video Music Awards oraz wzruszyła Björk swoją interpretacją „Hyperballad” podczas rozdania Polar Music Prize.
FreeFormFestival świętuje również 20-lecie Ninja Tune. Obok headmanów wytwórni, czyli Coldcut, pojawi się Dj Krush, King Cannibal oraz Speech Debelle, która swój nagrodzony Mercury Music Prize debiutancki longplay Speech Theory wydała na Big Dada. Oni również wyrażają chęć spotkania się z polskimi fanami.
Scenę indie/electro reprezentuje Autokratz oraz The Whip, nie zabraknie i polskich wykonawców: Kamp! i Igor Boxx (o którym pisaliśmy ostatnio). Wszyscy oni zobaczą się z fanami i dziennikarzami.
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu muszą zarejestrować się, przesyłając do 12 października zgłoszenie na adres mailowy: spotkaniezgwiazda@freeformfestival.pl. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową i telefoniczną przez organizatorów festiwalu, agencję koncertową Good Music Production. Wejściówki czekają na tych, którzy w kreatywny sposób przekonają, dlaczego to właśnie im należy przyznać zaproszenie na spotkanie z danym artystą. Udział w spotkaniu bez uprzedniego potwierdzenia będzie możliwy tylko w przypadku wolnych miejsc. Spotkania przeznaczone są tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
shyha
shyha
13 lat temu

Mam do sprzedania bilet na sobotę: http://allegro.pl/show_item.php?item=1263012328

Polecamy