Wpisz i kliknij enter

Wejściówki na iLLBiLY HiTEC

W najbliższą niedzielę 27 lutego o godz. 20 w krakowskim klubie Żaczek wystąpi niemiecki kolektyw iLLBiLLY HiTEC. Mamy dla Was zaproszenia na ten koncert. iLLBiLLY HiTEC to nowy berliński duet łączący to, co najlepsze w takich gatunkach, jak dubstep, jungle, breakbeat, hip-hop i dub. W składzie grupy jest „żywa” perkusja, elektronika i gościnnie młody energetyczny raper – Longfingah. Ich debiutancka EP-ka „BadBoyBass” wydana w czerwcu 2010 roku z gościnnym udziałem m.in. Marlene Johnson oraz coverem „Skylarkin” Horace Andyego, utorowała im szybko ścieżkę do europejskich klubów i festiwali.

Największy przebój kolektywu – „East To West” – trafił na playlisty wielu rozgłośni radiowych. Obecnie muzycy pracują nad debiutanckim albumem i rozpoczęli współpracę ze znanym londyńskim MC – Brotherem Culture. Jak do tej pory zagrali w Polsce jedynie na Reggae Dub Festival w Bielawie w 2010 roku.
Bilety: 15 (studenci) i 20 zł. w klubie przed imprezą. Cztery pierwsze osoby, które przyjdą na koncert i powiedzą na bramce hasło „Nowa Muzyka”, będą mogły wejść za darmo.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy