Wpisz i kliknij enter

Boogie Brain startuje

Szczeciński festiwal otwiera swoje podwoje dzisiejszego wieczoru. W czwartek 21 lipca, punktualnie o 20 na Zamku Książąt Pomorskich startuje Boogie Brain. Festiwal rozpocznie się od pokazu dwóch filmów o tematyce muzycznej: „Passione” i „High On Hope”.W piątek, również na Zamku, odbędzie się koncert inaugurujący tegoroczną odsłonę festiwalu. Najpierw, o 21, usłyszymy projekt In Fusion We Trust, który wspólnie stworzą muzycy ze szczecińskiej orkiestry smyczkowej Baltic Neopolis Orchestra i orkiestry Preussisches Kammerorchester Prenzlau, Fractal Tree, producent muzyczny Maciej Goliński (aka Envee) oraz szczeciński kompozytor Łukasz Górewicz. Artyści zespolą elektroniczne dźwięki z brzmieniem żywych instrumentów, jak również przygotują autorskie, specjalnie na tę okazję skomponowane dzieła. Po występie In Fusion We Trust na scenie pojawi się Buraka Som Sistema.

Później festiwal przeniesie się do szczecińskich klubów City Hall, P1erwsze Miejsce i Alter Ego, gdzie między północą a 5 rano będzie można posłuchać takich artystów jak DJ Vadim presents The Electric, Scuba, Catz N Dogz czy Electric Wire Hustle.

W sobotę w tych samych klubach wystąpią m.in. Ghostpoet, Breakage & Stamina MC, Dimlite i SBTRKT. Na niedzielę przewidziano festiwalowe after party w Willi Lentza, które potrwa od 12 do 22.

Pełny program i wszelkie informacje na temat Boogie Brain można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu (link poniżej).

Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy