Wpisz i kliknij enter

Burial Hex w Poznaniu

[wide][/wide]

16 listopada w poznańskiej Cafe Mięsna odbędzie się kolejny wieczór poświęcony muzyce eksperymentalnej, którego gwiazdą główną będzie Burial Hex. Na scenie pojawią się także Sleep Sessions, Przemek Sanecki oraz DJ Lutto Lento.

BURIAL HEX (Wisconsin, USA)

Clay Ruby od około 2004 roku tworzy wyjątkowo trudno klasyfikowalną i unikatową mieszankę dźwiękową, w której power electronics przeplata się z inspiracjami Tangerine Dream, a toporne dźwięki organów z transowym minimal techno. Wydał już dziesiątki albumów, współpracował z takimi projektami jak Zola Jesus, Sylvester Anfang II, Kinit Her czy Oath.


http://burialhex.bandcamp.com/

SLEEP SESSIONS (Kielce, PL)

Właściciel wytwórni Somnolent Shelter Records, w której ukazują się wydawnictwa z pogranicza harsh noise i muzyki eksperymentalnej. Sleep Sessions funkcjonuje od 2005 roku prezentując cut-up harsh noise z najwyższej półki.

http://www.youtube.com/watch?v=ItyOdexfqxE

http://sleepsessions.org/

PRZEMEK SANECKI (Oborniki Śląskie, PL)

Interdyscyplinarny artysta bez sprecyzowanego medium. Członek Grupy KOT i IOA, który w Poznaniu zaprezentuje szamański noise.

DJ LUTTO LENTO (Wrocław, PL)

Artysta dźwiękowy, didżej i założyciel kasetowej wytwórni Sangoplasmo records. Jego sety didżejskie składają się z mocno spowolnionych, pokrojonych i zdeformowanych fragmentów znanych utworów muzyki pop, rap oraz r&b.

http://sangoplasmo.com/


Drzwi | 19:00
Start | 20:00
Wstęp | 12 złJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
martyna
martyna
12 lat temu

burial hex jest jeden i nazywa się Clay Ruby, dzieki

misczu
misczu
12 lat temu

burial jest jeden i nazywa się William Bevan. dziękuje

Polecamy