Wpisz i kliknij enter

Rozdajemy zaproszenia na Dadub

Przypominamy, że w najbliższą sobotę 22 października w ramach cyklu „Analogen” w poznańskim klubie 8 Bitów zagra na żywo rewelacyjny duet Dadub z berlińskiej wytwórni Stroboscopic Artefacts. Mamy dla Was trzy wejściówki na tę imprezę.

Przypomnijmy, że projekt tworzy dwóch włoskich producentów Daniele Antezza i Giovanni Conti, którzy w ostatnich miesiącach rozwinęli swe talenty do tworzenia morderczo głębokich i masywnych brzmień, łączących najszlachetniejsze elementy techno, dubu, ambientu i industrialu.

To właśnie Dadub odpowiadają za masteringu wszystkich wydawnictw Stroboscopic Artefacts. Dzięki tajemniczym procesom, jakim poddają dźwięki w swym berlińskim studiu Mastering Artefacts. Ich występy porwały widownię najważniejszych festiwali elektronicznych w tym roku – Sonar i Melt! Debiutancki album Dadub ukaże się na wiosnę 2012 roku.

Dla naszych Czytelników mamy 3 pojedyncze wejściówki na sobotni live act Dadub. Otrzymają je Ci, którzy jako pierwsi wyślą maile w czwartek 20 października o godz. 20 na adres pawel.gzyl@dziennik.krakow.pl i odpowiedzą poprawnie na pytanie: kto jest szefem szef wytwórni Stoboscopic Artefacts? Prosimy popisywać maile pełnym imieniem i nazwiskiem.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy