Wpisz i kliknij enter

Lamb również we Wrocławiu!

Do tego koncertu jeszcze trochę czasu pozostało, warto jednak już teraz zapowiedzieć jedno z wydarzeń przyszłego roku we Wrocławiu. 9 lutego wystąpi duet Lamb – gwiazda tegorocznej edycji Tauron Festiwalu.

Zespół wystąpi w klubie Eter, w ramach nowego cyklu koncertowego City Sounds. Początek zaplanowano na godzinę 20.00, ceny biletów prezentują się następująco: 90 PLN dla pierwszych 300 szczęśliwców, 105 PLN w przedsprzedaży, 120 PLN w dniu koncertu. Drogo, ale warto. Rezerwacji dokonać możecie pisząc na adres bilety@o2.pl. Już niebawem wejściówki mają być dostępne w Empikach, salonach Media Markt oraz na stronie www.biletin.pl.

Lamb mają swym koncie 5 albumów i 3 kompilacje, na których pojawiły się kultowe już dziś utwory jak: Gabriel, Górecki, Heaven, Angelica, Lullaby, Cottonwool czy God Bless. W 2004 roku duet oficjalnie zawiesił swoją działalność, zaś jego twórcy skoncentrowali się na własnych, solowych projektach.

Ostatni wspólny koncert Barlow i Rhodes zagrali w amsterdamskim klubie Paradiso we wrześniu 2004. Pamiętny występ został zarejestrowany na potrzeby płyty DVD, która jednak nigdy się nie ukazała. Na początku 2009 roku świat obiegła sensacyjna wiadomość o wznowieniu działalności koncertowej duetu.

Czekamy do lutego!Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy