Agencja Alter Art ogłosiła dzisiaj pierwszych wykonawców czerwcowego Selector Festivalu. Są to: Magnetic Man, Com Truise i Disclosure.
Magnetic Man to projekt trzech dubstepowych producentów Skream’a, Bengi i Artworka. Ich debiutancki album przyniósł bardziej rozśpiewaną wersję gatunku z gościnnym udziałem m.in. Johna Legenda, Katy B i Ms. Dynamite. Koncert w ramach Burn Selector Festivalu będzie pierwszym występem Magnetic Man w naszym kraju.
Com Truise to znany naszym Czytelnikom amerykański producent specjalizujący się w miksowaniu synth-popu, nowej fali i kosmische musik w nowoczesnej formule. Jego pierwszy album – „Galactic Melt” – opublikowała ceniona wytwórnia Ghostly International.
Pod szyldem Disclosure ukrywa się duet braci Lawrence z Londynu, którzy w swej twórczości koncentrują się na modnym łączeniu nastrojowego soulu z tanecznym 2-stepem.
Selector Festival odbędzie się na krakowskich Błoniach w dniach 1-2 czerwca.