Wpisz i kliknij enter

Nowe kasety Sangoplasmo Records

Cztery nowe tytuły ukazały się nakładem kasetowego labelu Sangoplasmo. Jest to dobra okazja, aby wyciągnąć swoje walkmany z piwnicy i odkurzyć magnetofony!

Przedstawiamy krótkie rekomendacje Lubomira z Sangoplasmo:

SANGO012 BURIAL HEX – FOR GRANTED IS HIS WILL C36

Nowa taśma Clay’a Ruby’ego składa się z dwóch medytacji. Strona After to mroczny utwór na syntezator i metalową klatkę, a strona Before została nagrana przy użyciu tambury i harmonijki klawiszowej. To dwie zupełnie odmienne kompozycje, ale obie niezwykle intymne i nadzwyczaj piękne. Limitowana edycja 100 ręcznie numerowanych kopii.

SANGO013 FÉLICIA ATKINSON – CRYSTAL ARROWS FOR A COSMIC KING C36 

Felicia Atkinson, znana też jako je Suis Le Petit Chevalier skomponowała fascynujący, osiemnastominutowy, bardzo głośny utwór podczas swojego pobytu w wiosce Amiszów w Ohio. Utwór ten powtarza się na obu stronach kasety. Limitowana edycja 100 ręcznie numerowanych kopii.

SANGO014 YPOTRYLL – SOLAR TONGUES C28 

Ypotryll to nazwa pięknego, legendarnego stworzenia o głowie dzika, ciele wielbłąda, nogach kozła, ogonie węża i z ogromnym penisem. Jednak Ypotryll to także projekt artysty z Brooklynu, tworzącego medytacyjną muzykę eksperymentalną. Limitowana edycja 48 ręcznie numerowanych kopii.

SANGO015 EDWARD SOL – HOW CAN I SLEEP WITH THESE VOICES IN MY HEAD? C40 

Jak on mógł spać słysząc w głowie te głosy? Nie mam pojęcia. Był maj 2011 roku kiedy Edward nagrał dźwięki tysięcy żabich wesel, odbywających się w wiosce Lychanka na Ukrainie. Artysta w żaden sposób nie ingerował w nagranie, dostajemy czysty zapis dźwiękowy tego co działo się za jego oknem. Field recording, swoisty eco noise, niezwykle psychodeliczne nagranie.

Odsłuch fragmentów i zamawianie taśm: www.sangoplasmo.comJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
jędrek33
jędrek33
11 lat temu

całkiem fajnie to wygląda

Polecamy