Wpisz i kliknij enter

Jacek Sienkiewicz bloggerem

I to nie w byle jakim miejscu – nowo otwartym portalu Tomasza Lisa.

Do tej pory tematyka muzyki elektronicznej sporadycznie pojawiała się w dużych tytułach prasowych. W internecie było lepiej, choć głównie też gościła w niszowych i tematycznych miejscach.  W niedawno otwartym portalu opinii Tomasza Lisa www.natemat.pl, w kręgu autorów znalazł się Jacek Sienkiewicz. Będzie pisał pod adresem:

http://jaceksienkiewicz.natemat.pl/

Co o tym sądzicie? To szansa na przełom i dotarcie do szerszego grona odbiorców?Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Carl
Carl
9 lat temu

Sorry ale jak dla mnie to całe gadanie że ‚ dobrej muzyki nie trzeba promować ‚ i że
przez jak jakiś artysta będzie bardziej znany to wpadnie w sidła komercji – to są jakieś jęki nawiedzonych . Ja wiem że niektórzy czują się „lepsi” bo słuchają muzyki która nie jest np. grana w popularnych rozgłośniach radiowych .
Nie wiem jak wygląda wasze życie ale ja czasami nie mam czasu na poszukiwania muzyczne i chciałbym żeby czasami to było mi podane ‚na tacy ‚ .
A wprowadzenie dobrej muzyki ( a za taką uważam muzykę Pana Jacka) do szerszego obiegu uważam za bardzo dobry krok. .
Czy wy nie zdajecie sobie sprawy że większość ludzi nawet nie ma pojęcia że taka muzyka istnieje ?
I jeszcze jedna sprawa .Każdy artysta chciałby dotrzeć do jak największego grona słuchaczy , chociażby po to , żeby dać im WYBÓR , czy im taka muzyka się spodoba czy nie . A na takie na siłę szufladkowanie artysty : ” jest niszowy to niech zostanie niszowy ” jest krzywdzące dla artystów których przecież lubicie .
Znam osobiście muzyków z paru zespołów ktorych twórczość nie raz była omawiana na tym portalu , czy to w postaci recenzji płyty , koncertu czy też dyskusji na forum .
Wszyscy oni mają jedno marzenie -żeby mogli godnie żyć z muzyki .
Niestety są zbyt ” niszowi „.

Bocjusz
9 lat temu

dlaczego portal Lisa nie byle jakim miejscem jest ?

Kamil
Kamil
9 lat temu

Jeśli się do tego porządnie przyłoży, to zacznę odwiedzać ten dział, a jeśli będzie powielał, to nie jest to miejsce dla mnie. Jak na razie wędruje do zakładek.

Mores
Mores
9 lat temu

Nergal, Janusz Palikot, Leszek Miller, Aleksander Kwaśniewski, Monika Jaruzelska… Ja bym nie chciał być w takim towarzystwie.

sfx4
sfx4
9 lat temu

rozumiem ze to reklama serwisu Lisa tak?

burial80
burial80
9 lat temu

dokładnie, zgadzam się, dobra muzyka elekroniczna nie potrzebuje promocji, to nie nowy model samochodu czy jakiś inny produkt, tylko sztuka dla ludzi, którzy i bez promocji i rozgłosu dotrą do tego, co ich interesuje, jak pokazało życie już nie jeden raz, komercjalizacja każdego gatunku wcale nie wychodzi mu na dobre ( najlepszy przykład : dubstep)…

KalesonyMarkiSony
KalesonyMarkiSony
9 lat temu
Reply to  burial80

W takim razie po co czytasz i komentujesz na serwisie poświęconym – badź co bądź – promocji muzyki elektroniczej?

killia
killia
9 lat temu

myślę, że dobre posunięcie. we Wproście dział muzyka był strasznie słaby…

Gajsmajster
Gajsmajster
9 lat temu

Jak dla mnie to tylko ciekawostka i nic więcej. Wątpię aby panu Jackowi przez ten portal udało się „wypromować” muzykę elektroniczną. Zresztą patrząc na osoby będące w „kręgu autorów” tego portalu dokonanie takowej promocji byłoby nie lada wyczynem. Muzyka elektroniczna nie potrzebuje rozgłosu. Nie trzeba jej promować w żaden możliwy sposób, bo to bezcelowe.

Polecamy