Wpisz i kliknij enter

Już w weekend – Berlin i Warszawa

Kolejna odsłona projektu „Berlin – Warszawa” w najbliższą sobotę w warszawskim klubie 1500m2. Objęliśmy to wydarzenie patronatem – sprawdźcie szczegóły!

Zeszłoroczna Berlin-Warszawa Night została jednoznacznie określona jedną z najlepszych koncertowych nocy w stolicy. Celem projektu – którego kolejna odsłona 3 marca – jest ukazanie bogactwa berlińskiej i warszawskiej sceny elektronicznej.

Tym razem w line-upie nazwiska doskonale znane Berlińczykom, lecz o nieco mniejszej międzynarodowej sławie. To zarówno młode talenty, jak i osobowości od lat rozgrzewające berliński serca i parkiety, grające w klubach i labelach: Watergate, Ostgut, Bar25, Freude am Tanzen, Trapez, Aromamusic. Także, a może nawet przede wszystkim – artyści wywodzący się i związani ze środowiskiem twierdzy undergroundu – klubu Ritter Butzke.

Headlinerem jest żywiołowy i cygański Kadebostan, który ma w naszym kraju wielu fanów – występy solo czy z orkiestrą na Festiwalu Unsound i w klubie 55 ujawniły jego absolutną wyjątkowość.  Ponadto zaprezentuje się tajemnicza Aroma, która w każdym secie zabiera w niekończącą się podróż, Sevn Dohse, David Dorad, czy znany z dziewięciogodzinnych setów i dynamicznych produkcji Red Robin. Organizatorzy zestawiając line-up starali się podejść do tematu jak najbardziej eklektycznie, oferując przeżycia zarówno fanom house’u, electro i techno. Jak wypadnie ten przekrój? Zobaczymy w najbliższą sobotę.

Berlin – Warszawa 2.0 @ 1500m2

ul. Solec 18, Warszawa

bilety: 15/20

start: 22.00

Main:
Aroma (Ostgut/Aromamusic)
Kadebostan (Freude am Tanzen) – LIVE
Sebo (URSL/BAchstelzen)
David Dorad (Bar25)
Pol On (Pets)
bshosa & EasyAudio (1500m2/detroitZDRoJ)

Red Theater:
Mario Aureo (Sportclub/Einmaleins)
Dürerstuben (Mutual) – LIVE
Sven Dohse (Bar 25)
Red Robin (Watergate/Trapez)
Warsaw CallingJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy