Wpisz i kliknij enter

DOC DANEEKA oraz CLAUDE SPEEED urodzinowo

Das Lokal to jedno z czołowych miejsc we Wroclawiu, które związane jest z muzyką i szeroko pojętą sztuką. Niebawem obochodzi swoje drugie urodziny.

W ciągu dwóch lat działalności Das Lokal wyrósł na jedno z najciekawszych miejsc we Wroclawiu, co potwierdzają nie tylko liczne artykuły „we Wrocławiu odwiedź koniecznie”, ale przede wszystkim – opinie samych klubowiczów.

Uroczystości urodzinowe będą miały miejsce 23.06.2012 w ogrodzie Galerii BWA! Obok ekipy Loud & Clear na imprezie zagoszczą uczestnicy Red Bull Music Academy – Doc Daneeka z UK (niedawno wydał album w wytwórni Modeselektora) oraz Claude Speeed ze szkockiego zespołu American Men, związanego z kultowym kolektywem LuckyMe (m.in. Hudson Mohawke, Rustie, Jackmaster). Będą leżaki, drinki z palemką, coś do przekąszenia i przede wszystkim – unikatowa, open-airowa przestrzeń, zaaranżowana specjalnie na tą okazję w iście daslokalowym stylu (bez obaw – w razie niepogody przenosimy się do wnętrza galerii BWA).


 

 

Doc Daneeka

(50Weapons/Ten Thousand Yen/RBMA/UK)

[pro-player width=’530′ height=’253′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=hrg6RHZqWM8&feature=related[/pro-player]

 

Choć obecnie w jego sercu i setach goszczą brzmienia house i techno, to Doc Daneeka wyrobił swoja markę jako pierwszorzędny DJ i producent muzyki UK Funky. To właśnie jego wytwórnia Ten Thousand Yen jest odpowiedzialna za takie hity jak np. „Ordinary Things” XXXY czy promocję nazwisk pokroju Lando Kala i Mickey Pearce’a (dawniej Shortstuff).
Muzyczne korzenie Miala Watkinsa są wciąż silne – artysta właśnie szykuje wydawnictwo, które ukaże się nakładem Kicks n Snares – labelu należącego do największej gwiazdy UK Funky – Roski. Nie można też zapomnieć o udziale Doca w ostatniej edycji Red Bull Music Academy, a przede wszystkim – o bardzo dobrze przyjętym, nagranym wspólnie z Benjaminem Damage albumie They!Live, który ujrzał niedawno światło dzienne nakładem oficyny Modeselektora – 50 Weapons, a z którego tu krążka pochodzi grany na parkietach wszystkich szerokości geograficznych hit – „No One”.

[pro-player width=’530′ height=’253′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=NKnLQwEL7aM[/pro-player]

 

Claude Speeed
(LuckyMe / RBMA / UK)

Claude to członek bez mała kultowej, szkockiej oficyny (grupy artystycznej?) LuckyMe, gdzie od paru ładnych lat szlifuje swój styl u boku m.in. takich artystów jak Hudson Mohawke czy Rustie. Poza zamiłowaniem do elektronicznych dźwięków Claude oddaje się także gitarowemu graniu w projekcie American Men (także związanym z LuckyMe), którego stanowi 1/2, produkcji muzyki do filmów oraz Tumblrowi.
W 2011 brał udział w prestiżowej Red Bull Music Academy – od tamtej pory zainteresowanie jego nagraniami stale wzrasta, a jego kawałki lądują na łamach tak poczytnych magazynów jak XLR8R, czy Fact. 25 czerwca w wytwórni Planet Mu ukaże się jego remix dla jednej z gwiazd tej oficyny – Kuedo. O Claudzie na pewno jeszcze sporo usłyszymy, warto więc sprawdzić jego możliwości u progu kariery.

 

Pvre Gold
(PL Funky / RBMA / PL) Producencko – didżejski projekt Pawła „Naphty” Klimczaka (absolwenta prestiżowej Red Bull Music Academy) i Jędrka „Young Treeza” Jendrośki, na co dzień prowadzących portal lifestylowy Lineout.pl i gospodarujących ogólnopolskim cyklem imprez Loud & Clear.

Jako didżeje dryfują w kierunku brzmień 4×4 – od klasycznego techno i house’u, po acid i slo-mo – nie rezygnując z wpływów nowoczesnej muzyki basowej z UK i rapów spod znaku Young Money/A$AP. Na koncie mają wydawnictwo w We Are Your Music Mate, a przed sobą numer na kultowej składance PL Funky II w Razzmatazz (córka legendarnej wytwórni U Know Me Rec), remiksy dla Ailo i Hush Hush Pony (w paryskim labelu Moveltraxx).

Obecnie pracują nad debiutancką epką, zarówno w duecie, jak i solo – Naphta wydaje dla Overcooked Records z Paryża/Miami. Nieobce są im parkiety i rave’y (np. 7kilometr Bassu) całej Polski i nie tylko – grali m.in. z Moodymannem, Lando Kalem, Georgem Fitzgeraldem, Modeselektorem, Jamiem Grindem, Doc Daneeką i najlepszymi polskimi DJ’ami/producentami – Phantomem, Kixnarem, MNSLem, Zeppy Zepem i wieloma innymi.

 

 

———
VJs:

– CTR
– Cruzoe

 

 

Loud&Clear pres.: Das Lokal 2nd B-day w/ DOC DANEEKA, CLAUDE SPEEED

———

MIEJSCE:

BWA Awangarda
ul. Wita Stwosza 32, Wrocław

———
FOOD:

Das Lokal

———
WJAZD: 15 / 20 pln
START: 20.00

 

Link do wydarzenia:

[button size=”medium” link=”https://www.facebook.com/events/415688045132262/” target=”blank”]Facebook[/button]

 Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy