Wpisz i kliknij enter

Matthias Tanzmann – Fabric 65

 

 

Fabric, znajdujący się w Londynie, to najpopularniejszy na Wyspach klub grający szeroko pojęte EDM oraz hip-hop i r&b. Fabric nie ogranicza się tylko do działalności klubowej, funkcjonuje także jako wytwórnia muzyczna, skupiająca się na wypuszczaniu głównie CD mixów. Wydawali tam m.in Robert Hood, Carl Craig, Ricardo Villalobos i Luciano.

Matthias Tanzmann jest założycielem aż dwóch wytwórni muzycznych- Moon Harbour Records (2000) i Cargo Edition (2006). Tanzmann od 2007 roku jest rezydentem podczas cyklu imprez Circo Loco na Ibizie i był trzykrotnie nominowany do Ibiza DJ Awards. Gra głównie house i tech-house.

Jego mixy tętnią życiem, dzięki rozbuchanym wokalizom i rozmaitym instrumentom w tle, które zazwyczaj rozbrzmiewają w tonacji durowej. Nie inaczej jest w przypadku Farbic 65. Tu jednak na intro przypada owiane tajemnicą tech-house’owe, delikatnie jazzujące ‚Venus’ autorstwa Minimono. Później wkomponowany w mix jest utwór Clockwork&Avatism pt. ‚One Trick Pony’, który klimatem bardzo przystaje do poprzedniego, aczkolwiek teraz na drugim planie słychać zamiast saksofonu pełne niepokoju uderzenia klawiszy. Później ‚Sources From The Past’ od Monkey Maffia, któremu towarzyszy seksualny, odbijający się echem wokal i plemienne tam-tamy, które wprowadzają już nieco inny klimat. Potem już tylko ‚Not Listening’ Mayi Jane Coles, która jak wiadomo rzadko kiedy smęci i cała reszta zgrabnie wplecionych w całość kawałków. W miarę posuwania się mixu naprzód nastrój ewoluuje w coraz to bardziej pozytywny.

 

http://www.facebook.com/matthiastanzmann

http://www.matthiastanzmann.com/

http://www.moonharbour.com/live/index.php

http://cargoedition.tumblr.com/

 Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
9 lat temu

Fantastyczna recenzja!

pe
pe
9 lat temu

Widać, że dopiero zaczynasz, ale nie jest źle :).

Polecamy