Wpisz i kliknij enter

Nowy singiel Mosqitoo na 10-lecie

Duet obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia i z tej okazji nagrał pierwszy od dwóch lat singiel. Piosenka „Satellite” właśnie ukazała się we wszystkich największych cyfrowych sklepach na świecie.

„Do tej pory wydawało nam się, że takie okrągłe rocznice zarezerwowane są dla tzw. muzycznych dinozaurów a tym czasem minęło już 10 lat odkąd razem z Moniką stworzyliśmy pierwszy utwór, który później znalazł się na naszej debiutanckiej płycie. Jest to dla nas wyjątkowa okazja aby przypomnieć o sobie nowym nagraniem” – mówi Rafał Malicki. Razem z singlem startuje nowy label Hero-In Music założony przez Rafała Malickiego i Michała Michalaka, mocno związany z projektem Mosqitoo oraz Boya Chile.

Mosqitoo to duet electro pop. Monika Głębowicz i Rafał Malicki mają na koncie trzy płyty. „Mosqitoo Music” 2005, „Black Electro” 2007, „Synthlove” 2010, a także SuperJedynkę 2006, koncerty z Roisin Murphy,  III miejsce na TopTrendy 2005 oraz II miejsce w Debiutach Opolskich 2004. W Mosqitoo Music Studio powstały płyty takich artystów jak MaRina czy Dziun. Malicki współtworzy duet Boya Chile, z którym nagrywa dla zagranicznych wytwórni Starlight i Armada Music, pracując z artystami takimi jak David Jones czy Aki Bergen.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Nowości z International Anthem

Odwiedzamy katalog chicagowskiej oficyny International Anthem, gdzie ukazały się nowe wydawnictwa Makaya McCravena i Bena LaMara Gaya.