Wpisz i kliknij enter

Noc z Recognition w 1500 m2

Cykliczne imprezy pod patronatem wytwórni Jacka Sienkiewicza – Recognition Records – wracają po wakacyjnej przerwie. Najbliższa „Noc…” już w sobotę, z udziałem Franka Lorbera.

Noce z Recognition to przede wszystkim uczciwe, klasyczne, ponadczasowe techno, które grać będą artyści obecni na tej scenie od początków – od lat doceniani, nigdy zaś przereklamowani.

12 października w warszawskim 1500 m2 zagra Frank Lorber – pochodzący z Frankfurtu DJ, konsekwentnie wierny winylowym płytom, obdarzony nieprawdopodobną techniką i rzadką umiejętnością konstruowania nawet bardzo długich setów. Lorber zaczął grać w wieku 16 lat, zaś sławę zdobył na początku lat 90. jako rezydent klubu Omen. Od połowy lat 90. tworzy własne parkietowe bomby, często we współpracy z takimi weteranami jak: Johannes Heil, Pascal F.E.O.S., Jorg Henze (Delirium Records) czy Toni Rios.

Towarzyszyć mu będzie ze swym rzadkim połączeniem DJ- i live-seta gospodarz wieczoru, Jacek Sienkiewicz jako Recognition. Jacek i Frank znają się od bardzo dawna, wspólnie grając na wielu organizowanych przez Cocoon imprezach. Składu na wieczór dopełni Motyl.

Będzie to pierwsza z cyklu jesiennych nocy z Recognition – miesiąc później, 23 listopada w Warszawie zagości Roman Flugel.

12.10.2012
Noc z Recognition
1500m2, ul. Solec 18, Warszawa

Frank Lorber
Jacek Sienkiewicz
Motyl

wstęp: 15 zł do 24/20 zł po

www.recognition.pl
www.1500m2.comJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
f
f
10 lat temu

roman – to jest dopiero wiadomość !

Polecamy