Rafael Anton Irisarri – Peripeteia
Jarek Szczęsny:

Ambient wagi ciężkiej.

Bouchons d’oreilles – Stray Dog with a Collar
Jarek Szczęsny:

W połowie drogi.

Chouk Bwa & The Ångströmers – Vodou Alé
Łukasz Komła:

Voodoo z przyszłości.

Ben Lukas Boysen – Mirage
Jarek Szczęsny:

Pokaz iluzji.

Siema Ziemia – Siema Ziemia
Jarek Szczęsny:

Dodatkowe skurcze mięśni.

Fluxion – Perspectives
Paweł Gzyl:

Nostalgia po grecku.

Lawrence English – Lassitude
Jarek Szczęsny:

Doskonała pustka.

Elysia Crampton – ORCORARA 2010
Jarek Szczęsny:

Niepowstrzymana losowość.

Kaitlyn Aurelia Smith – The Mosaic of Transformation
Jarek Szczęsny:

Cały zestaw radosnych nastrojów.

Phillip Sollman – Monophonie
Paweł Gzyl:

Muzyczna maszyneria.

Vladislav Delay & Sly Dunbar & Robbie Shakespeare – 500-Push-Up
Paweł Gzyl:

„Rakka” uzupełniona o dubowy puls.

Zguba – Pomór
Jarek Szczęsny:

Nieustający marsz kostuchy.

Richu M – House Of The Vaporising Sun
Bartek Woynicz:

Ten tytuł mówi wszystko.

Maenad Veyl – Reassessment
Paweł Gzyl:

Muzyka z sali operacyjnej.Asymmetry Festival 5.0

Mocne wejście do Hali Maxa Berga zapowiada polski Asymmetry Festival 5.0, który odbędzie się w dniach 2 – 4 maja 2013 r. we wrocławskiej Hali Stulecia.

Na Scenie Głównej wystąpią m.in. legendarni: Melvins i Mayhem, powracający na  scenę z nowym albumem Cult of Luna, ulubieńcy hardcorowej publiczności Amen Ra, oraz mieszanka styli: The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble i Shining. Taki jest Asymmetry. To festiwal odważnie eksplorujący nowoczesne gatunki muzyczne, proponujący widzom wycieczkę w artystyczną nieoczywistość
i gwarantujący dobrą zabawę przy zaskakująco skomponowanym programie. Jednym z przejawów myślenia typu „asymmetry” jest Konwent Asymmetry – platforma łączącą najlepsze cechy konferencji naukowej, imprezy targowej
i spotkania ludzi kultury ze Wschodniej i Zachodniej Europy.

Konwent Asymmetry odbędzie się w dniach 2-4 maja 2013 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przylegającym do Hali Stulecia.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, za pośrednictwem formularza rejestracyjnego:www.konwent.asymmetryfestival.pl/goscie-konwentu/

Impreza skierowana jest do wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi mediami w kulturze, obecnością kultury w życiu lokalnych społeczności, wymianą doświadczeń miedzy europejskimi animatorami kultury, uczestnikami, dziennikarzami i artystami.

Konwent Asymmetry tworzy platformę spotkania dla organizatorów życia kulturalnego z ośrodków o charakterze lokalnym z przedstawicielami instytucji kulturalnych Europy Wschodniej oraz Zachodniej, oraz Polski.

Istotą wydarzenia jest forum poświęcone współczesnej kulturze i zarządzaniu w tym sektorze poprzez wykorzystanie nowoczesnych narzędzi i modeli biznesowych. Naturalnym efektem Konwentu jest utworzenie partnerstw między managerami kultury, dyrektorami instytucji i festiwali, animatorami, przedstawicielami władz lokalnych, artystami i publicznością.

Konwent współtworzyć będą m.in. dyrektor Festiwalu OFFF z Hiszpanii, Patarei Kultuuritolm z Estonii, ArtLabirynth z Mołdawii, Avant Music z Rosji, Art Pole z Ukrainy,  Incubate z Holandii, Iceland Airwaves z Islandii, Next ze Słowacji, Agencja BoPromo z Białorusi, ale także Castle Party z Bolkowa, Reggae Dub Festiwal z Bielawy, Open Summer Festiwal z Kłodzka, Brave Festiwal z Wrocławia.

 

b3446ebf8a3bb78e5ac2e0489398c01f

 


Dołącz do ponad 13 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

Comments are closed.