Strycharski Kacperczyk Szpura – I love you SDSS
Jarek Szczęsny:

Oglądanie nerwów.

!!! (Chk Chk Chk) – Wallop
Mateusz Piżyński:

Ciężkość punka z lekkością funka.

cover
Barker – Utility
Paweł Gzyl:

Transhumanistyczne przyjemności.

Monya – Straight Ahead
Paweł Gzyl:

Industrialne techno o pozytywnej energii.

Wojciech Golczewski – The Priests Of Hiroshima
Jarek Szczęsny:

Ścieżka dźwiękowa dla ery atomowej.

Múm – Yesterday Was Dramatic – Today Is OK
Paweł Gzyl:

Klasyk emotroniki.

Hildur Guðnadóttir – Chernobyl (OST)
Jarek Szczęsny:

Wyobrazić sobie niewyobrażalne.

Pruski – Black Birds
Jarek Szczęsny:

Wyszlifowany onyks.

Jaromir Kamiński, Rafał Warszawski, Palms Palms, Break Janek
Ania Pietrzak:

Beats & breaks idealne na koniec wakacji…

Lech Nienartowicz – Wrażenia i Mechanizmy
Jarek Szczęsny:

Pierwsze wrażenie.

The Future Eve feat. Robert Wyatt – KiTsuNe / Brian The Fox
Łukasz Komła:

Na łączach z Robertem Wyattem.

Rites of Fall – Towards the Blackest Skies
Jarek Szczęsny:

Im dalej w las, tym ciemniej.

Hula – Voice
Paweł Gzyl:

Łabędzi śpiew mistrzów industrialnego funku.

Christian Scott aTunde Adjuah – Ancestral Recall
Jarek Szczęsny:

Raróg zwyczajny.Asymmetry Festival 5.0

Mocne wejście do Hali Maxa Berga zapowiada polski Asymmetry Festival 5.0, który odbędzie się w dniach 2 – 4 maja 2013 r. we wrocławskiej Hali Stulecia.

Na Scenie Głównej wystąpią m.in. legendarni: Melvins i Mayhem, powracający na  scenę z nowym albumem Cult of Luna, ulubieńcy hardcorowej publiczności Amen Ra, oraz mieszanka styli: The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble i Shining. Taki jest Asymmetry. To festiwal odważnie eksplorujący nowoczesne gatunki muzyczne, proponujący widzom wycieczkę w artystyczną nieoczywistość
i gwarantujący dobrą zabawę przy zaskakująco skomponowanym programie. Jednym z przejawów myślenia typu „asymmetry” jest Konwent Asymmetry – platforma łączącą najlepsze cechy konferencji naukowej, imprezy targowej
i spotkania ludzi kultury ze Wschodniej i Zachodniej Europy.

Konwent Asymmetry odbędzie się w dniach 2-4 maja 2013 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przylegającym do Hali Stulecia.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, za pośrednictwem formularza rejestracyjnego:www.konwent.asymmetryfestival.pl/goscie-konwentu/

Impreza skierowana jest do wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi mediami w kulturze, obecnością kultury w życiu lokalnych społeczności, wymianą doświadczeń miedzy europejskimi animatorami kultury, uczestnikami, dziennikarzami i artystami.

Konwent Asymmetry tworzy platformę spotkania dla organizatorów życia kulturalnego z ośrodków o charakterze lokalnym z przedstawicielami instytucji kulturalnych Europy Wschodniej oraz Zachodniej, oraz Polski.

Istotą wydarzenia jest forum poświęcone współczesnej kulturze i zarządzaniu w tym sektorze poprzez wykorzystanie nowoczesnych narzędzi i modeli biznesowych. Naturalnym efektem Konwentu jest utworzenie partnerstw między managerami kultury, dyrektorami instytucji i festiwali, animatorami, przedstawicielami władz lokalnych, artystami i publicznością.

Konwent współtworzyć będą m.in. dyrektor Festiwalu OFFF z Hiszpanii, Patarei Kultuuritolm z Estonii, ArtLabirynth z Mołdawii, Avant Music z Rosji, Art Pole z Ukrainy,  Incubate z Holandii, Iceland Airwaves z Islandii, Next ze Słowacji, Agencja BoPromo z Białorusi, ale także Castle Party z Bolkowa, Reggae Dub Festiwal z Bielawy, Open Summer Festiwal z Kłodzka, Brave Festiwal z Wrocławia.

 

b3446ebf8a3bb78e5ac2e0489398c01f

 

Dołącz do ponad 10 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

Comments are closed.