Wpisz i kliknij enter

DJ Skurge w Krakowie

Nigdy nie gościliśmy w Polsce słynnego kolektywu Underground Resistance – z tym większą radością ogłaszamy, że w piątek 31 maja w krakowskim klubie Radar wystąpi jeden z jego współtwórców – DJ Skurge.

Naprawdę nazywa się Milton Baldwin. Swoją przygodę z muzyką zaczynał na początku minionej dekady, grając na cyklu imprez „Cabaret” we wschodniej części Motor City. Tam wypatrzył go sam Mad Mike – i zaprosił do współpracy jako kolejnego bombardiera Underground Resistance. Baldwin szybko awansował do składu kilku formacji prowadzonych przez lidera kolektywu – The Aquanauts, Galaxy 2 Galaxy i Interstellar Fugatives. Mało tego – bierze udział również w koncertowym składzie Model 500 Juana Atkinsa i projektu Something In The Sky Jeffa Millsa.

Wraz z triem The Aquanauts (w jego skład wchodzi także młodszy brat nieżyjącego Jamesa Stinsona z Drexcyi – Tyree Stinson) Baldwin opublikował trzy winylowe dwunastocalówki – „Spawn”, „Relentless” i „The Titanic”, a jako DJ Skurge – dwie inne – „Slide Skate” i „The Lanmids”. Ma również w swym dorobku dwa znakomity miksy dla japońskiej tłoczni Underground Gallery – „Radio UR Vol. 1 & 2 – A Lost Transmissions”. Co ciekawe – Baldwin jest częstym gościem w Nowej Zelandii, gdzie został nawet pełnomocnikiem rządu w sprawie przeciwdziałania narkomanii wśród młodzieży.

www.facebook.com/djskurge

www.facebook.com/events/111544159040044/permalink/111544162373377/Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy