Wpisz i kliknij enter

City Sounds już od 13 października – warto!

Polecamy Wam tegoroczny cykl jesiennych koncertów City Sounds, w ramach których usłyszmy na żywo m.in. Emikę, Jose Jamesa oraz Wax Tailora. Sprawdźcie koniecznie szczegóły.

Emika 3D – 13 października, Wrocław – Firlej

Występ przedstawicielki kultowej wytwórni Ninja Tune, brytyjskiej producentki i wokalistki Emiki otworzy jesienny sezon City Sounds.
Pierwsze kroki w muzycznym biznesie stawiała jako stażystka w jednej z najbardziej cenionych w Polsce brytyjskich wytwórni z muzyką niezależną Ninja Tune.

Zmysłowa i elektryzująca na scenie, Emika zawsze dba o uatrakcyjnienie strony wizualnej swoich występów. Wrocławski koncert z przygotowanymi przez artystkę wizualizacjami 3D będzie częścią europejskiej trasy koncertowej artystki, promującej jej najnowszy album „Dva.”

Wszystko o koncercie Emiki we Wrocławiu »

Jose James – 22 października Wrocław, 23 października Warszawa

Jose James to muzyk, który jest jednym z najistotniejszych dziś amerykańskich wokalistów. Wspaniale łączy jazz, soul, r’n’b, funk – długa lista muzycznych wpływów w przekaz zjawiskowo – komunikatywny.

Nie dziwne, że przed kilkoma miesiącami w trasę zabrał go ze sobą McCoy Tyner, by wraz z Chrisem Potterem zinterpretowali legendarny album „John Coltrane and Johnny Hartman”. Ameryka, przynajmniej ta ujazzowiona, wariuje na jego punkcie – razem z jego koleżankami i kolegami takimi jak Gretchen Parlato czy Robert Glasper. James ma równiez na swoim koncie współpracę choćby z Flying Lotusem, który zrealizował kilka jego kawałków.

Wszystko o koncercie Jose Jamesa we Wrocławiu »
Wszystko o koncercie Jose Jamesa w Warszawie »

Kto jeszcze zagra jesienią?

W ramach Cyklu City Sounds zobaczymy również projekty Fismoll oraz Wax Tailor – o tych koncertach będziemy Wam jeszcze przypominać. Póki co zapraszamy na Emikę i Jose Jamesa. Zajrzyjcie też na stronę City Sounds.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy