Wpisz i kliknij enter

Sleepoholic – ambientowa kołysanka

Łukasz Rostkowski, znany jako L.U.C., oferuje fanom swą najnowszą płytę – „Sleepoholic” – do darmowego ściągnięcia.

Wielokrotnie nagradzany producent i kompozytor muzyki współczesnej i elektronicznej Łukasz Rostkowski, znany pod swoim pseudonimem artystycznym L.U.C, nie przestaje zaskakiwać słuchaczy. Po świetnie odebranym i nagrodzonym (Mateusz Trójki) albumie „Nic się nie stało”, który artysta stworzył we współpracy z akordeonowym Motion Trio, przyszedł czas na nieco spokojniejsze brzmienia.

Tym razem Łukasz postanowił udostępnić swoją płytę w sieci, gdyż zależy mu na tym, aby każdy mógł się przy niej zrelaksować w tym pędzącym obecnie świecie. Pięknie wydany w małej poduszeczce, kolekcjonerski album „Sleepoholic”, jest też dostępny w sklepiku artysty, zaś w formie digipacka można go znaleźć w sklepach. Zebrane na płycie kojące utwory to wyciszająca, ambientowa muzyka, która ma silne działanie uspakajające i nasenne.

– Choć to projekt kompletnie pod prąd zrobiłem go w trosce o moje przepracowane pokolenie i przekazuję go Wam w sieci, abyście odnaleźli chwile na wyciszenie się – mówi o swoim najnowszym dziele Rostkowski. Każdy z utworów na płycie nosi tytuł „Trans” i znakomicie sprawdza się na popołudniową drzemkę, koncentrację przed egzaminem czy też wieczorne wyciszenie – tłumaczy producent.

Album dostępny jest do ściągnięcia lub kupienia na stronie: www.lukaszrostkowski.comJest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
wowowowo@wp.pl
wowowowo@wp.pl
10 lat temu

Wow. Jak tworzczo.

Polecamy