Wpisz i kliknij enter

Before Avant Art Festival 2014 – Object (DE/Hessle Audio) – 21.03.

Pierwszego dnia kalendarzowej wiosny w osławionym Das Lokal, wystąpi niemniej osławiony artysta – Object. Imprezę organizują kolektyw NYP i Avant Art Festival.

—-
W dzisiejszych czasach muzyka elektroniczna aż kipi od kreatywności – w tym gąszczu artystów niełatwo się wyróżnić. Jednak już po pierwszym odsłuchu „Porcupine” uświadomisz sobie, że TJ Hertz, znany jako Objekt, ten cel udało się osiągnąć. Pochodzący z UK, a działający w Berlinie pojawił się w 2011 roku, szybko stając się jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów.

Undergroundowe techno pełne atmosferycznych halfstepów, rozlekotanych bębnów i innowacyjnego samplingu, nie brzmiące zbyt prosto, zbyt miękko czy nienaturalnie. Brytyjski producent doskonale wie, jak przemycić bas z dubstepu w rejony techno, łączy go przy tym z najlepszymi estetykami z Berlina i Londynu. Zasłynął remiksami dla Radiohead czy SBTRKT, występami na barcelońskim Sonarze i w prestiżowym Boiler Roomie, a jego dwunastki dla Hessle Audio pokazują, że z tym gościem nie ma żartów. TJ Hertz nie ugina się do obowiązujących trendów, a wydawnictwa bardzo rozciągnięte w czasie wynikają z perfekcjonizmu producenta – perfekcjonizmu, który objawia się także w jego DJ setach.
Objekt ma na koncie mix dla FACT magazine, który został ogłoszony jednym z najlepszych miksów w całej historii magazynu.

—-
Line-up

✰ Object
http://www.keinobjekt.de/
http://www.residentadvisor.net/dj/objekt
https://soundcloud.com/keinobjekt
https://www.facebook.com/keinobjekt

✰ Sylwia (Sentel) (DE/PL)
http://soundcloud.com/sentel/
https://www.facebook.com/sentelmusic/

✰ Kazula (Viadrina)
https://soundcloud.com/viadrina

✰ Phil Jensky
http://snd.sc/1lruOWJ

✰ Nic znanego
http://www.facebook.com/NICZNANEGO
http://www.mixcloud.com/czarnyl/n-i-c-z-n-a-n-e-g-o– at-canti-illuminati-festival-01022014/

✰ Ban

—-
Bilety (wciąż w przedsprzedaży!)
https://www.biletomat.pl/imprezy/objekt-before-avant-art-festival-2014-614/

—-
AVANT ART FESTIVAL
7-18 October 2014
http://avantart.pl/Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy