Wpisz i kliknij enter

3 pytania: Loops Haunt

Na początku kwietnia Paweł Gzyl pozytywnie recenzował debiutancki album Loops Haunt „Exits”, a dziś gościmy jego twórcę w naszym cyklu mikrowywiadów.

Recenzja, przedstawiająca zarazem artystę tutaj

Czego ostatnio słuchasz?
Przedstawiam tylko kilka pozycji z mojej listy odtwarzania, z ostatnich miesięcy, w niezobowiązującej kolejności: Paul Boisselet – „Le Robot”, Mogwai – „Rave Tapes”, Chris Watson – „El Tren Fantasma” (nasza recenzja tutaj), University of Melbourne Electronic Music – „Various Artists”, Ramlah Adon – barbican podcast, Douglas Leedy – „The Electric Zodiac”, Ruth White – „7 Trumps From The Tarot Card And Pinions”, The Focus Group


Paul Boisselet – „Symphonie Jaune”


Mogwai – „The Lord is Out of Control”


Chris Watson – „El Devisadero”


Ken Guntar – „Mirrors”


Ramlah Adon – „Burong Nuri”


Douglas Leedy – „The Electric Zodiac”


Ruth White – „Wheel Of Fortune”


The Focus Group – „Kinky Korner Klub”

Nad czym obecnie pracujesz?
Wydaję EP „Seefeel” wspólnie z Marciem Cliffordem, będzie też singiel + remiksy z mojego albumu, (który zawrze także pewne ekskluzywne, nowe rzeczy). Ponadto mam wspólny projekt z Samem Annandem, pt. „Architeq”. Jest jeszcze kilka innych rzeczy, nie mogę powiedzieć jakich dopóki definitywnie nie pójdą do przodu, ale wszystkie te działania powodują, że jestem zajęty.


Architeq – „Sleeping Bear Lament”

Jaki koncert/set zrobił, na Tobie największe wrażenie? (ostatnio i/lub w ogóle)
Z festiwali: Bangface, Bloc, Glade, Tauron w Polsce był niesamowity, Autechre, Bibio, DMX Krew na terenie opuszczonej kopalni! To nie mogło być złe. Oba koncerty, które zagrałem w Japonii były niesamowite. Sonic Acts Festival był cudowny. Tak wiele dobrych koncertów w Holandii, okropnie dużo. Byłem taaakim szczęściarzem, kiedy o tym myślę.

Pamiętam, że kiedy byłem młodszy jedną z najlepszych rzeczy, jakie widziałem, było Radiohead debiutujące z „Kid A” w 2000 roku. Pier**lone piekło. Gdy grali „National Anthem” stałem tuż obok głośników basowych. Myślałem, że umrę. Haha. GŁOŚNO!


Bibio live at TauronNowaMuzyka 2010


Radiohead – The National Anthem (Live in London ’00)

www.facebook.com/LOOPSHAUNT
www.soundcloud.com/black-acre-records/loops-haunt-howl
www.discogs.com/artist/1502222-Loops-HauntJest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

3 pytania – PillowTalk

PillowTalk to trio z San Francisco, które proponuje słoneczny house z soulowym zacięciem.