Wpisz i kliknij enter

Blawan zagra w Krakowie

20 czerwca w klubie Forum Przestrzenie wystąpi producent, który dla wielu odpowiadał za stworzenie pomostu między dubstepem a techno. Mamy dla Was bilety!

Blawan (aka Jamie Roberts) zrobił zawrotną karierę w ciągu zaledwie paru miesięcy, stając się jedną z największych gwiazd muzyki klubowej ostatnich lat. Od czasu jego debiutanckiego singla, który ukazał się nakładem Hessle Audio udało mu się nie tylko dołączyć do elitarnej grupy muzyków wydających dla słynnej R&S Records (odpowiedzialnej za sukces Aphex Twina czy Joeya Beltrama), ale także stworzyć jeden z najchętniej granych utworów 2011 r. — „Getting Me Down”.

Serwis Resident Advisor w podsumowaniu Top 20 Live Acts Of 2013 ustawił jego wspólny projekt z Pariahem — K̲a̲r̲e̲n̲n̲ — na 7 miejscu. Sam Blawan nieprzerwanie znajduje się w ścisłej czołówce światowej muzyki elektronicznej, choćby w zestawieniu Top DJs Of 2013 RA. Warto też wspomnieć, że w ciągu tylko 2 lat trzykrotnie zapraszany był do Boiler Room — jednego z najważniejszych projektów medialnych współczesnej elektroniki.

Zagrał już w większości popularnych klubów na świecie oraz na największych festiwalach. W naszym kraju ostatnio pojawił się podczas Unsound Festivalu oraz w 2012 roku w klubie 1500m2 do wynajęcia i Starym Dworcu Katowice jako Karenn. Jego solowy występ 20 czerwca w Forum Przestrzenie to jedyna okazja by usłyszeć go w Polsce w najbliższym czasie.

Wspierać go będzie Piotr Klejment — twórca pierwszego winylowego wydawnictwa dla Technosoul, remiksowany przez Perc i Sleeparchive oraz RRRKRTA — anonimowy lider warszawskiego Brutaż. Nie zabraknie oczywiście lokalnych przedstawicieli kolektywów Radar oraz NYP™ : Chino (aka Artur Oleś), Sylwia (aka 1/2 Sentel), Chrono Bross oraz LX (aka Łukasz Hanusik)

Bilety w przedsprzedaży w ograniczonej ilości:

www.biletomat.pl/imprezy/blawan-hinge-finger-sheworks-powered-by-funktion-one-766

Dla naszych Czytelników mamy 3 bilety na występ Blawana. Otrzymają je Ci, którzy w środę o godz. 20 przyślą jako pierwsi na maila pawel.gzyl@dziennik.krakow.pl poprawne odpowiedzi na pytanie: do kogo należy męski głos wklejony do nagrania „What You Do With What You Have”?Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
Kamil
9 lat temu

Gratuluję wygranym refleksu ! ja akurat wysłałem maila o godz. 20:04 🙂

Piotruś Pan
Piotruś Pan
9 lat temu

Dzięki Paweł!

Agata
Agata
9 lat temu

Dlaczego nigdy u Was nie mogę nic wygrać?

Polecamy