Wpisz i kliknij enter

Dva na koncertach w Polsce – konkurs

W czerwcu do naszego kraju zawita czeski duet Dva. Z tej okazji mamy do rozdania wejściówki na koncerty w Poznaniu i Krakowie.

Zespół Dva został założony w 2006 roku przez małżeństwo Bárę i Jana Kratochvílów. Dwa lata później artyści zadebiutowali na lokalnej scenie bardzo udanym albumem „Fonók” i w dość szybkim czasie zaistnieli na rynku europejskim. Potrzebowali zaledwie kilku lat, aby dołączyć do światowej czołówki niezależnych twórców. Na żywo towarzyszą też grupie tanecznej z teatru VerTeDance Emigrantes. Ponadto zrobili muzykę do niemego filmu „Gabinet Doktora Caligari” i kilku filmów krótkometrażowych.

Bará i Jan Kratochvílowie w swojej twórczością łączą muzykę akustyczną z elektroniką. Jak sami mówią: Dva to kabaret, kuchenny beatbox, cyrk, akustyczne electro czy freak folk. W tym roku wydali swój czwarty studyjny krążek pt. „Nipomo” (tutaj recenzja).

Koncerty Dva:

Mamy do rozdania cztery pojedyncze zaproszenia, czyli dwie wejściówki na poznański koncert i dwie na krakowski. Aby je zgarnąć należy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe: jak nazywa się berliński producent, z którym członkowie Dva pracowali przy płytach „Fonók” i „HU”?

W tytule maila proszę wpisać: Dva i wybrane przez was miasto   

Proszę pisać na adres: lukasz.komla@nowamuzyka.pl

Na wasze odpowiedzi czekam do środy do godz. 20.00, a zwycięzców powiadomię drogą mailową.

Powodzenia!Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy