Wpisz i kliknij enter

Radio Luz pres. Strikt (21.06.) – Piotr Klejment – konkurs

Gramy techno, w tym jesteśmy dobrzy, tym się chlubimy i za to nas chwalą VOL. 2.

Technicy:

– Piotr Klejment (Technosoul | Underground Perception)

DJ, producent, promotor. Dumny reprezentant kolektywów Technosoul i Underground Perception. Autor pierwszego wydawnictwa polskiego labelu Technosoul – „1984” EP z remiksami od Perca i Sleeparchive. Odpowiada za sprowadzenie do Polski Marcela Dettmanna, Kevina Saundersona, Roberta Hooda, Juana Atkinsa i wielu innych, uznanych na całym świecie artystów. Manager warszawskich legendarnych klubów M25 i Tomba Tomba. W 2008 roku zwyciężył w konkursie, w którym nagrodą był występ w katowickim Spodku, na prestiżowym Mayday. Współorganizator festiwalu Up To Date w Białymstoku. Prywatnie – psychofan Derricka Maya i Bena Klocka.

– Paweł Woźniak

TE33NO PODCAST #004 – COLMI by Te33no Podcast on Mixcloud

– Diabot (Strikt)

Strikt Podcast #1 – Diabot aka Second Part by Strikt on Mixcloud

– Janeda (Strikt | Breslau Techno)

Strikt Podcast #4 – Janeda by Strikt on Mixcloud

Ograniczymy wasze pola percepcyjne do odbioru muzyki i tylko muzyki – nie wypowiecie na parkiecie ani słowa, póki nasi technicy nie skończą snuć swoich setów. Nogi będą odmawiać wam posłuszeństwa, ale ciągle będą zmuszone się ruszać, a wy będziecie wniebowzięci. Oklepiemy was, przetrzepiemy, wytrzaskamy, wykończymy… Do zobaczenia!

Bau Bar,
Ruska 3/4, Wrocław

Bilety: 5/10/15

START: 22.00

 

Konkurs!

Mamy do rozlosowania 4 pojedyncze wejściówki dla pierwszych czterech osób, które jako pierwsze odpowiedzą na następujące pytanie – jaki dzień tygodnia i o której godzinie rozpoczyna się audycja Strikt?

Odpowiedzi ślijcie na katarzyna.morawska90@gmail.com do 21.06.

Powodzenia!

strikt_05 (1)Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy