Wpisz i kliknij enter

Hunee

Od skreczu, po techno, funk, klasyczne kawałki czy taneczne bity. To właśnie Hunee, DJ jakich mało.

Chyba całe życie Hunee to pokonywanie granic i łączenie tego, co niemożliwe. No bo tak – urodził się w Korei, mieszka w Amsterdamie. Grał dla Internasjonal Prinsa Thomasa (czyli synth, disco i balearic) jak i Ostgut Ton (sami wiecie co, czytając Pawła Gzyla – industrialne techno w najlepszym wydaniu). Jak to połączyć?

Od 2009 roku poza zjeżdżaniem globu ze swoimi płytami regularnie wydaje swoją muzykę. Hunee bardzo uważnie selekcjonuje wytwórnie, w których pojawiają się jego kawałki, do perfekcji dbając, by ukazały się one właśnie tam, gdzie ich miejsce – wystarczy prześledzić historie, gdzie wydaje. One niby są oddalone gatunkowo, ale wszystko to ma swoją wewnętrzną logikę. On wie czego chce, co gra, w jakiej wytwórni wydaje i gdzie koncertuje.

Pełne tanecznych rytmów, nawiązań do różnych kulturowo klubowych kierunków jak disco, house, afro czy techno, zawsze z przesłaniem dobrej zabawy. Ten rok przyniesie pierwszy długogrający album w dorobku Hunee’go. Jaki będzie – to kusząca zagadka. Jedyne co wiemy to to, że wydawcą będzie znana i poważana amsterdamska Rush Hour.

Nasza rekomendacja zbiega się w czasie z warszawskim koncertem Hunee – Ci, którzych zainteresował, mają więc szansę sprawdzić, jak on się prezentuje na żywo. SzczegółY:

Głębokie Pasmo prezentuje:
Disco Inferno with Hunee (Rush Hour, Future Times, Internasjonal, Ostgut Ton)
Support: Jonkpa, Hadrian & Mitura, Risky

Data: 27.06.2014, 22:00
Miejsce: klub Iskra, Pole Mokotowskie
Wstęp: 10 (przedsprzedaż)/15 PLNJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy