Wpisz i kliknij enter

Miss God

26 czerwca ukazała się druga EP-ka białostockiej artystki Joanny Zubryckiej znanej jako Miss God.

Miss God to wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna. Nie zamyka się w gatunkach. Łączy subtelną elektronikę z przyjemnym basem, etnicznymi inspiracjami i wokalnymi eksperymentami. Świadomie i po swojemu. Zdaniem Agnieszki Szydłowskiej z Programu Trzeciego Polskiego Radia – „artystka osobna, własna”. Finalistka pierwszego konkursu Skody i radiowej Trójki oraz konkursu Zrób głośniej T-Mobile Music. Artystka wystąpiła m.in. w programie Offensywa Piotra Stlemacha, na Heineken Opener Festival 2013, filmPolska Festival w Berlinie, ShortWaves w Poznaniu czy Festiwalu Kultury Niezależnej Underground/Independent w Białymstoku.

Jej muzykę można również usłyszeć w spektaklach teatralnych i teatru tańca oraz gościnnie u innych artystów tj. Lukasyno, Południce. Laureatka plebiscytu „Przystanek Młodzi 2013” Gazety Wyborczej za ożywianie lokalnej sceny muzycznej oraz łączenie głosem przeszłości z przyszłością. Nazwana przez serwis muzyczny Interia.pl jednym z najbardziej obiecujących debiutów muzycznych 2013 roku.

„Woda” to tytuł drugiej EP-ki Miss God. Album o tęsknocie, niepewności, decyzjach podejmowanych z poziomu serca. Każdy utwór przekazuje bogactwo kobiecych emocji. Wyraża cykliczne odczuwanie mocy w bezsilności, aktywności w bierności, zdecydowania w niezdecydowaniu.

 

EP-kę „Woda” można odsłuchać w całości na stronie Bandcamp.

Profil na Facebooku »


Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz Komła
Łukasz Komła
9 lat temu

@Krystian Różycki —> Hej, patrz mój komentarz pod wywiadem z Funki Porcini. Tam właśnie dopisałem te wszystkie informacje :-).

Krystian Różycki
9 lat temu

Posłuchać jej będzie można również na żywo, w plenerze: 9 sierpnia 2014 roku pod Białostockim Ośrodkiem Kultury zaprezentuje podkład muzyczny do filmu „Śnieżka” z 2012 roku, w reżyserii Pablo Bergera.

Polecamy