Wpisz i kliknij enter

notopop

Dobry electro-pop zawsze w cenie.

notopop to młode stażem electro-popowe trio, które powstało i tworzy we Wrocławiu. W skład zespołu wchodzą Kasia Gruszka (wokal), Paweł Major (produkcja/klawisze/gitara) oraz Mateusz Musiał (klawisze/bas). Za końcowe brzmienie nadchodzącej płyty odpowiada Bartosz Szczęsny z Rebeki.
Zespół nie idzie na łatwiznę, chwytając się tanich chwytów czy ślepo podążając za muzycznymi trendami, które sprawiają że wszystko dzisiaj brzmi podobnie. Ich brzmienie jest wypadkową muzycznej wiedzy, talentu do tworzenia lekkich wpadających w ucho refrenów połączonych z elektronicznymi dźwiękami.

notopop ma na koncie bardzo ciepło przyjęty występ podczas ubiegłorocznej imprezy Moico Enjoy Music. Ich dwa utwory znalazły się również na składance wydanej przez Moico, gdzie można także odnaleźć kawałki Fair Weather Friends, Xxanaxx i EN2AK.
Trio znalazło się też w finale konkursu Skoda Auto Muzyka oraz Uruchomucho – corocznego wydarzenia promującego młode polskie zespoły organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Zespół kończy właśnie pracę nad debiutancką EP-ką oraz teledyskiem, więc warto śledzić jego najbliższe poczynania.


notopop – „Let go”

www.facebook.com/notopopband
www.soundcloud.com/notopop
www.youtube.com/channel/UCenAt8kqUqkxclDiHMYvAsw/videosJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
G.
G.
7 lat temu

Wyśmienite! Oby zespół na stałe zagościł na polskiej scenie muzycznej. Idąc za autorem tekstu dobry electro-pop zawsze w cenie. Nie sposób się z tym nie zgodzić słuchając notopop. 🙂

Polecamy

3 pytania – NOON

Tuż przed premierą nowego materiału sprawdzamy co słychać u Mikołaja Bugajaka.