Wpisz i kliknij enter

Koncerty Taylora McFerrina już w przyszłym tygodniu

Koniecznie wybierzcie się na koncert Taylora McFerrina, który wydał niedawno doskonały album „Early Riser”, wspierany jest przez Flying Lotusa i korzysta z usług Thundercata.

Taylor – syn słynnego Bobby’ego McFerrina – przyjeżdża na trzy koncerty:

  • 21 października w Fantomie w Bytomiu
  • 22 października we wrocławskim Starym Klasztorze
  • 23 października w klubie Spot w Poznaniu

„Early Riser” (Nasza pełna recenzja tutaj) to idealna pozycja dla miłośników wytrawnych fuzji nu-jazzu / downtempo / elektroniki i soulu. Taylor McFerrin sceniczne szlify zdobywał poprzedzając występy m.in. Eryki Badu, Roberta Glaspera czy The Roots, a teraz debiutuje w barwach związanej z Ninja Tune wytwórni Brainfeeder – założonej przez Flying Lotusa.

Młody McFerrin znajduje doskonały balans między nowoczesnymi elektronicznymi pasażami, echami wielkiej jazzowej tradycji i wpływami starego soulu i funku. W kompozycji „Already There” u boku Glaspera towarzyszy mu wielka postać funkowo-soulowej sceny kalifornijskiej, basista Erykah Badu – Thundercat.

Taylor McFerrin odziedziczył po ojcu wielki talent i wyrasta na ważną postać muzycznej sceny – warto mu kibicować i obserwować rozwój ciekawej kariery.

Przeczytajcie więcej na temat koncertów Taylora na stronie Automatik.pl. Bilety na koncerty Taylora kupicie choćby na Eventim.plJest nas 13 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy