Wpisz i kliknij enter

Halloween: Monsters Inside Us | Lucy & Dinky

Halloween z jednymi z najgorętszych obecnie nazwisk elektronicznego świata. Po latach wielki powrót Dinky do Wrocławia! Partnerować jej będzie książę nowoczesnego techno – Lucy!

W ten straszny wieczór, kiedy w każdym z nas budzi się inny potwór, mamy zaszczyt zaprosić do wspólnego tańca.

Połączyliśmy w jednym wydarzeniu, dwie, skrajne i intrygujące postaci, które naszym zdaniem, w chwili obecnej są wartymi uwagi nazwiskami na światowej scenie elektronicznej.

Dinky – kobieta o wielu twarzach. Wydaje w najlepszych wytwórniach na świecie, jest rezydentką Panorama Bar, jednego z najlepszych klubów globu. Łączy subtelny charakter muzyki elektronicznej z niekonwencjonalnymi i oryginalnym pomysłami. Jej poprzedni występ we Wrocławiu przez wielu uznawany był za jeden z najlepszych występów w historii naszego miasta.

Lucy – perfekcyjny, nienaganny, pomysłowy. Szef wytwórni Stroboscopic Artefacts. Jego klasę docenił sam Speedy J, który zaprosił go do wspólnego projektu Zeitgeber. Występ tego duetu był przez zainteresowanych uznawany za najlepszy na tegorocznym festiwalu Audioriver. Jeśli mowa o nowoczesnym i świeżym techno na myśl od razu przychodzi nam Lucy.

By dopełnić nocnych wrażeń dodajemy tematyczny mapping 3D oraz miejscówkę która jest wymarzoną lokacja pod 31 października. Jest to prawdziwa legenda elektronicznego Wrocławia w nowej odsłonie! Wnętrza, które gościły już takie znakomitości jak Hearthrob, Housemeister czy Proxima. Od paru lat nie mogło się odnaleźć w klubowej estetyce. Jednak ekipa Suck My Bass oraz nowy właściciel udowodnią, że to miejsce to idealne przestrzenie do imprezowych szaleństw. Nowe nagłośnienie, ekipa doświadczonych akustyków, finezyjne wizualizacje, a przede wszystkim muzyka na najwyższym światowym poziomie! Oto nasza lokalizacja. Sala Gotycka w samym sercu naszego miasta! Do zobaczenia!

——————————————————–

MAIN STAGE:

DINKY (Ostgut Ton, Cocoon)

 

LUCY (Stroboscopic Artefacts)

 

Joana (Rec. Out)

Juerga (Urbanum)

SUCK MY BASS STAGE:

● Dave Haco

● myself

● HLSB

● Dj Hi-maX

● Michał Macewicz

Michał Łoboda
https://soundcloud.com/re_press

● Kret

● Ecce Mono live

● Szymon Piotr

Visuals:

Vortex Visual Division (Breslau Techno, Deepersense)

● Marcin Harasimowicz (Suck My Bass)

 

——————————————————
Cena biletów / Ticket prices:

08.10 – 10.10 – 25 PLN –– pula 50 biletów // SOLD OUT
10.10 – 17.10 – 30 PLN –– // SOLD OUT
18.10 – 31.10 – 35 PLN
przy wejściu / on door – 40 PLN

——————————————————-

Kiedy / when: 31.10.2014r (piątek / Friday)
Otwarcie / door open: 21:00
Gdzie / where: Sala Gotycka, ul. Purkyniego 1, Wrocław, PLJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy