Wpisz i kliknij enter

Wuzet w kolejnym natarciu

Utrzymywany od dłuższego czasu w tajemnicy, projekt „Empire Music Studio”, wszedł w decydującą fazę i wydał swój pierwszy owoc.

Klip do utworu “Warning” ­ produkcji Matheo, z udziałem Wuzeta i Porchiego, stanowi początek opowieści o organizacji łączącej odległe rejony świata oraz potencjalnie skrajne i odmienne gatunki. To swojego nowego rodzaju eklektyzm, który ma za zadanie przejąć niezagospodarowane dotychczas muzyczne rejony.

Wuzet, czyli Michał Rzepkowski to – pisząc kolokwialnie – kot nad kotami. Kiedy 10 lat temu, muzyka grime, garage, 2 step święciła największe sukcesy w UK, to właśnie on dostrzegł jej niekończący się potencjał oraz nieokiełznaną moc. W Szczecinku powstała Komercyjna Zbrodnia (Wuzet, Breku, Cosmo oraz produkcja eRA eFI), siejąca ostre teksty na ulubionym tempie 140bpm. Pomimo tego, że ich twórczość nie została zauważona w naszym kraju przez środowiska, które mogłyby rozsiać grime’owe ziarno dalej, Wuzet postanowił stoczyć bitwę o Anglię.

Mixtape „Dzieci Basu” oraz długo oczekiwany long play „Własne Zdanie” – niczym naloty dywanowe na Drezno – zbombardowały polską manierę odbioru muzyki, zmieniając ją na zawsze.

W utworze „Warning”, widzimy go w kooperacji z piosenkarzem, raperem i producentem Porchym. Uzupełnieniem tej synergii, jest obecność na bicie samego Matheo, który idealnie odnalazł się w tym niskim paśmie niuskulowego brzmienia.

http://www.empiremusicstudio.com/

https://www.facebook.com/music.studio.empire?hc_location=timeline

https://www.facebook.com/wuzetofficial?fref=tsJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy