Wpisz i kliknij enter

Nowy singiel zespołu Sambor – teledysk + remiksy

7 marca pojawił się teledysk do nowego utworu grupy Sambor — „Queen”. Jest on pierwszym singlem z albumu „Bruksizm”, który trafi do sprzedaży 11 marca.

– „Bruksizm” to koncept album, słodko-gorzkie rozliczenie z wielkomiejską samotnością, lękiem i paranoją. Dobiegający trzydziestki Kostrzewa w sposób dobitny i przenikliwy opowiada o współczesności, presji towarzyszącej próbie dopasowania się, tarciach wewnętrznych i nocnym zgrzytaniu zębami. Radykalne odejście od eskapizmu i akustycznych gitar – przenikających nastrój debiutanckiego „Yesterday Is Unknown” – było krokiem odważnym i przytomnym. Odłożenie skafandra romantycznego astronauty umożliwiło Samborowi znalezienie drogi do swojej własnej, dojrzałej esencji. Zapisem tych uniwersalnych i współczesnych poszukiwań jest 9 numerów zawartych na płycie” – piszą artyści.

W nagraniach albumu wzięli udział: Sambor Kostrzewa (wokal, gitara, instrumenty klawiszowe, programowanie perkusji), Michał Lipiński (instrumenty klawiszowe, programowanie perkusji), Krzysztof Kuźnik (bas) oraz Adam Cyzio (perkusja). Gościnnie pojawia się również warszawski raper Piotr „Osa” Osiński oraz światowej sławy saksofonista jazzowy Maciej Obara. Miksem i masteringiem zajął się Michał Kupicz, zaś okładka powstała we współpracy z Marią Żak oraz wielokrotnie nagradzanym twórcą komiksów Danielem Gutowskim.

Krążek „Bruksizm” jest już dostępny w przedsprzedaży na stronie SeeYouSoon: www.seeyousoon.pl

Remiksy utworu „Queen” przygotowali poznańscy producenci, tacy jak Szatt (zwycięzca Mistrzostw Polski Beatmakerów – Beatbattle 2013), snorbes, holism (Kuba Holak znany z zespołu Kumka Olik) i Thostey.

Strona Facebook Sambor: www.facebook.com/sambormusicJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy