Wpisz i kliknij enter

Max Graef & Delfonic w Warszawie

Głębokie Pasmo tym razem w rytmie dwóch niemieckich DJów – młodych, ambitnych, piekielnie zdolnych, więc – jak zwykle – będzie klasowo!

Dwóch młodych berlińczyków, związanych z topowym sklepem płytowym stolicy Niemiec – OYE Records, przyjeżdża do Warszawy. Max Graef i jego przyjaciel, weteran hip hopowych berlińskich klubów – Delfonic. Zagrają przy wsparciu warszawskich prodeucentów – Mitury, Hadriana i Essence. To wszystko w sobotę, 14 marca, w klubie Chmury.

Max Graef

Max-Graef-2

… to jedno najgorętszych nazwisk w elektronice, ostatnimi czasy. Młody berlińczyk zaczynał od grania jazzu na gitarze i perkusji. Po nawróceniu na elektronikę, wydał kilka swoich EPek, zaliczył występ w Boiler Room czy u Gillesa Petterstona. Ma na swoim koncie album – „Rivers Of The Red Planet”, którym brawurowo się przedstawił w 2014 roku. Połączył na nim hip-hop, house, downtempo a nawet elementy disco. Najlepsze jest to, że Max ma dopiero 22 lata!

https://soundcloud.com/max-graef

Delfonic

Delfonic

…to weteran niemieckiego hip-hopu. Aktywny od 2004 roku, występując – zwiedził chyba wszystkie Berlińskie kluby. Jest współwłaścicielem OYE Records oraz organizatorem Berlińskiego Record Store Day. Stawia pierwsze kroki jako producent muzyczny, prywatnie jest kumplem Maxa Graefa i selekcjonerem nieodkrytych winylowych pereł. Po jego DJ setach spodziewać się można dosłownie wszystkiego – klasyków hip hopu, wonky, house’u, dubstepu a nawet jungle’u. Człowiek legenda i potęga berlińskiego undergroundu.

https://soundcloud.com/delfonic

Max Graef CHMURY


Max Graef & Delfonic @ Chmury, Warszawa

ul. 11 listopada 22
14.03., 22:00

bilety: 15 (przedsprzedaż), 25 zł (na wejściu)

Zagrają:
Max Graef (Box aus Holz, Tertelet, Ninja Tune/ Berlin, DE)
Delfonic (OYE/ Berlin DE)
Głębokie Pasmo Crew: Essence, Hadrian, Mitura

https://www.facebook.com/glebokiepasmo
https://www.facebook.com/events/765781046841277Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
e
e
8 lat temu

berlinski underground

Polecamy