Wpisz i kliknij enter

Specjalne wydawnictwo na Record Store Day

Już w najbliższą sobotę Records Store Day, czyli święto płyt winylowych i niezależnych sklepów muzycznych. My z tej okazji zapraszamy do Wrocławia, gdzie odbędzie się premiera specjalnego wydawnictwa oraz impreza z tej okazji.

Inicjatywa Records Store Day powstała osiem lat temu w Stanach. Święto niezależnych sklepów, wydawców i twórców obchodzone jest w każdą trzecią sobotę kwietnia. Od kilku lat – również w Polsce.

16 specjalnych 7-calówek

I właśnie w naszym kraju, specjalnie na to wydarzenie, wydana zostanie limitowana edycja 16 wydawnictw rodzimych artystów w formacie 7-calowych winyli. Na każdym krążku znajdzie się jeden wybrany, nigdy wcześniej niepublikowany utwór. Pełną listę znajdziecie na Fan Page projektu.

To nie wszystko. Z okazji premiery serii zapraszamy Was do Wrocławia, gdzie w sobotę o godzinie 17:00 rozpocznie się impreza Records Store Day Wrocław. Spotykamy się w Ślepym Zaułku (Św. Antoniego 2/4)

Więcej o serii

Płyty zostały przygotowane w krótkich limitowanych edycjach, a o ich oryginalną graficzną oprawę zadbała Joanna Gniady Illustration. W ramach naszego winylowego święta pojawią się również przedstawiciele sklepu Shopiq ze swoją kolekcją płyt winylowych oraz limitowaną edycją plakatów RSD. Za organizację i produkcję wydarzenia odpowiedzialny jest Props

Zapraszamy na Fan Page Records Store Day WrocławJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Renia
7 lat temu

Ostatnio znalazłam w obrusach pochowane winyle rodziców, co się ucieszyli…;)

Polecamy