Wpisz i kliknij enter

Zobacz klip do „Welcome Back” | Technosoul 1.5 | Piotr Klejment

Gwoli formalności, przedstawię raz jeszcze label Technosoul.

Technosoul, to w skrócie, ekipa, która pojawia się wszędzie w Polsce,  gdzie słychać solidne techno. To wielozadaniowy białostocko-warszawski team, a przede wszystkim, głównodowodzący na białostockim festiwalu Up To Date (tak, to ci od ‚pozdro techno’). Organizują imprezy klubowe – robią to z wielkim rozmachem, profesjonalnie i od wielu lat, a miotają takie bookingi, że fani niemalże wariują za szczęścia. Poza tym od trzech wydawnictw, obejmują pieczę nad najbardziej znaną, polską techno wytwórnią – wydają w cyfrze i ma się rozumieć, na winylu.

Wśród ogarniających TS, znajduje się także Piotr Klejment, muzyk, odpowiedzialny za dwa wydawnictwa na TS (w tym to, inaugurujące label – „1984” EP z remiksami od Perca i Sleeparchive) oraz TS 01.5 EP z remiksem od Echoplexa i utworem „Welcome Back”, do którego klip znajdziecie poniżej. Autorką wideo jest Natalia Maria Skutnik, młoda, zaangażowana artystka, która w wykonanie filmu włożyła całe serce i masę trudu – życzymy Natalii dalszych sukcesów!

Za najnowszą, trzecią w kolekcji TS „Magma” EP, odpowiada Michał Wolski – właściciel wytwórni Minicromusic Rec i dziennikarz.

 Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy