Wpisz i kliknij enter

Duit

Jest już pierwszy singiel/klip zapowiadający debiutancki album.

Utwór „All The People” to zapowiedź debiutanckiego albumu jednego z najbardziej utalentowanych polskich producentów młodego pokolenia – Duit’a. Utwór to kolaboracja w której siły z polskim producentem łączy amerykański wokalista Jesse Boykins III. Wywodzący się z Nowego Jorku, obecnie związany z Los Angeles, artysta ma na koncie współpracę z takimi postaciami jak Machinedrum, Hudson Mohawke czy Theophilus London. Jego muzyka to wyjątkowa fuzja nowoczesności z wymiarem sentymentalnym, co stylistycznie niezwykle zbliża go do osobowości artystycznej Duita. Tajemniczy i porywający klip do “All The People” powstał w najsłynniejszej na świecie kopalni marmuru – Carrara, we Włoszech. Za ruch w klipie odpowiada utalentowana tancerka i choreografka Magdalena Fejdasz, która wcieliła się w rolę tajemniczej postaci. Reżyserem klipu jest Krzysztof Grajper, za produkcję odpowiada SHOOTME Warsaw, a za postprodukcję Lunapark Motion Arts Collective.


Duit – All The People feat. Jesse Boykins III

Drugim wydawnictwem wytwórni MOST, które ukaże we wrześniu 2016 roku będzie debiutancka płyta Duita. Album ma szansę okazać się jedną z najbardziej emocjonalnych płyt roku, prezentując powiew świeżości w polskiej muzyce elektronicznej romansującej z popem i r’n’b. MOST to nowe, elektroniczne wcielenie znanej, niezależnej wytwórni Prosto, do tej pory kojarzonej z hip-hopem. Inicjatywa skupia się na prezentowaniu nowoczesnej muzyki miejskiej.

Duit o singlu: „All the People” jest dla mnie wyjątkowym utworem, nie tylko dlatego, że to singiel z mojego pierwszego albumu. Jesse Boykins’a słuchałem od wielu lat. Był dla mnie “gwiazdą zza oceanu”, więc współpraca z nim wydawała mi się poza zasięgiem. A jednak – usłyszymy go na mojej płycie, czy nie to właśnie nazywa się spełnieniem marzeń? “All The People” łączy to, co najbardziej kocham w muzyce, czyli moc i melancholię. Można się przy nim bawić, a później oglądać wschód słońca.”

Singiel dostępny jest na platformach digital: iTunes, Tidal, Apple Music, Spotify.
https://independentdigital.lnk.to/DuitAllThePeople

www.mostrecords.co/
www.soundcloud.com/most_records
www.facebook.com/duitofficial/Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy