The Primitive Painter – The Primitive Painter
Paweł Gzyl:

Dźwiękowy klejnot z dawnej epoki.

DIVVAS – Challenger Deep
Łukasz Komła:

W głębinach myśli.

The Exaltics & Heinrich Mueller – Dimensional Shifting
Paweł Gzyl:

Mistrzowska wersja detroitowego electro.

Julius Aglinskas – Daydreamer
Łukasz Komła:

W ambientowym zastygnięciu.

Soft Boi – So Nice
Paweł Gzyl:

O miłości w rytmie downtempo.

Ehh hahah – House ze skrzypcami w tle
Jarek Szczęsny:

Pod znakiem internetu.

Alva Noto – Xerrox Vol. 4
Mateusz Piżyński:

Czwarta odsłona cyklu Xerrox, na którą przyszło nam czekać pięć lat.

Various Artists – Kern Vol. 5 Mixed By Helena Hauff
Paweł Gzyl:

„For those who knows”

Amnesia Scanner – Tearless
Paweł Gzyl:

Finowie serwują miłosne ballady.

Michael Lightborne – Ring Road Ring
Łukasz Komła:

Dźwiękowy świat obwodnicy w Coventry.

Christine Ott – Chimères (pour ondes Martenot)
Jarek Szczęsny:

Geometria dźwięków.

Deadbeat And Paul St. Hilaire – 4 Quarters Of Love And Modern Lash
Paweł Gzyl:

Scott i Paul medytują.

Vysoké Čelo – Űrkutatás
Jarek Szczęsny:

Grzechem byłoby nie skorzystać.

Ellen Allien – AurAA
Paweł Gzyl:

Hołd dla czasów, kiedy techno i trance były jednym.



Audioriver + konkurs

Płocki festiwal już za dwa tygodnie, a my mamy dla Was karnety!

W tym roku w dniach 29-31.07.16 podczas Audioriver Independent Worlds Festival pojawią się m.in. takie gwiazdy jak DJ Shadow, Jamie Woon, Leftfield, Four Tet, Crystal Castles, Scuba czy Sven Väth.


Audioriver 2015 – official aftermovie

Pełen line-up festiwalu:
Antigone live   Bedouin   Black Sun Empire   C2C   Calibre  Calyx & TeeBee   Caspa & Rusko   Crystal Castles   Cyantific  Damian Lazarus   Danger   Dillinja   Dinky   Dj Marky   DJ Shadow  dubfire:live HYBRID   Dub Phizix & Strategy   Ella Eyre  Fabio Florido   Fatima Yamaha   Four Tet    Francoix X  Frederic Robinson live   Gesaffelstein   Gorgon City live   Guti live  Ilario Alicante   Jaguar Skills   Jamie Woon  Jubei and SP:MC Present Zones   Kölsch live   Lee Burridge  Leftfield   Magit Cacoon   MC LowQui   Mefjus  Motor City Drum Ensemble   Neonlight   Nu:Tone & Logistics  Octave One live   Recondite live   Richie Hawtin   Samanta  Satori live   Scuba   Seba feat. Robert Manos   Serge Devant  Shackleton presents Powerplant   Sigma live   SP:MC   SpectraSoul  Sterac aka Steve Rachmad   Sven Väth   The Martinez Brothers  Trade (Surgeon & Blawan live)   Vrilski (Vril & Voiski) live   Xtrah  RYSY & Natalia Nykiel  An On Bast + Kuba Sojka + Jurek Przeździecki live   Anja Kraft  Błażej Malinowski live   DEAS   Delaplaya   Hatti Vatti live   JAAA!  Kamp!   KVBA live   Michał Jabłoński live   Mr. Cannabeatz / Mad  NeverAfter ft. MC LowQui   New Rome live   Novika & Mr. Lex  Phil Jensky   Ptaki   RDKillers   SATL   Simon Mattson   Sincz  Sonic Trip   Tika Milano   Truant   Vacos   XXANAXX


DJ Shadow – „Six Days”

KONKURS
Do wygrania 2 pojedyncze karnety na 2 główne dni festiwalu (29-30.07.16). Zostaną rozlosowane pośród osób, które wyślą na adres bartek.woynicz@nowamuzyka.pl poprawną odpowiedź na poniższe pytanie:

„W tym roku na Audioriver pojawi się Kieran Hebden, na której z poprzednich edycji festiwalu już gościł (zresztą pierwszy wówczas raz w Polsce)?”.

Na odpowiedzi czekam do poniedziałku (18.07.16), do godz. 10.00.
O wyłonieniu wygranych poinformuję w komentarzu pod tym newsem, a zwycięzców poinformuję mailowo.

www.audioriver.pl
www.facebook.com/audioriver

Photo by Artur Rawicz & Marcin Bąkiewicz

 


Dołącz do ponad 13 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

1 Komentarz

  1. Bartek Woynicz

    Dziękuję za liczny udział w konkursie. Karnety wylosowali Marcin i Marta, którzy otrzymali ode mnie maile zwrotne. PS. Do jutra trwa konkurs o podwójne karnety na berliński Krake Festiwal! Pozdro Techno!