Wpisz i kliknij enter

Japonia na Avant Art Festival 2016

Tegoroczna edycja wrocławskiego festiwalu Avant Art poświęcona będzie nowej japońskiej sztuce. Zapowiada się jedno z najciekawszych wydarzeń tej jesieni. Sprawdźcie szczegóły.

Dziewiąta edycja AVANT ART odbędzie się we Wrocławiu w dniach 3-8 października. W programie znalazło się aż 12 projektów w wykonaniu 17 japońskich artystów. Wystąpią m.in. Phew, Ikue Mori, Keiji Haino i perkusista Balázs Pándi, Group A oraz Ueno Masaaki, Kyoka i Aoki Takamasa.

Na scenie performatywnej zobaczymy artystów teatru Butoh a w Kinie Nowe Horyzonty odbędzie się japońska edycja Avant Art Film. Krajową scenę reprezentować będą Zamilska, Kristen, Paweł Romańczuk oraz 2g. Bilety i karnety już w sprzedaży.

Koncertom towarzyszyć będą pokazy filmowe, performatywne oraz spektakle teatralne – prezentacje zjawisk najbardziej reprezentatywnych, interesujących, nowych, ale i występy artystów, którzy przez lata budowali swoją renomę na scenie muzyki eksperymentalnej. Będzie to prawdopodobnie największa prezentacja sztuki japońskiej w kraju.

Dziewiąta edycja AVANT ART FESTIVAL jest częścią programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Koniecznie sprawdźcie stronę festiwalu – www.avantart.pl

Bilety już są

  • Bilety*: 20/25 lub 25/30 PLN (w przedsprzedaży / w dniu koncertu)
  • Karnety*: 75/95 PLN
  • Karnet filmowy: 20 PLN

Tutaj kupisz bilety

Bilety do nabycia również w miejscach wydarzeń na godzinę przed ich rozpoczęciem. Sprzedaż biletów i karnetów na filmy wkrótce na www.kinonh.pl oraz w kasach Kina Nowe Horyzonty.

avant-art-plakat-2016Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy