Wpisz i kliknij enter

Portable x Jacek Sienkiewicz live + konkurs

Już w piątek, w warszawskiej Miłości wystąpi Alan Abrahams! Mamy dla Was wejściówki!

Już 16 września (pt) Jacek Sienkiewicz po raz pierwszy wystąpi w warszawskim klubie Miłość Kredytowa 9. Z tej okazji zaprosi swojego przyjaciela Alana Abrahams’a aka Portable, który występem na żywo będzie promował swój najnowszy album (tutaj recenzja Pawła Gzyla).


Portable – „Say It’s Going To Change”

Recognition Records pres. Portable aka Bodycode x Jacek Sienkiewicz

Pochodzący z Afryki Południowej, a mieszkający obecnie w Paryżu Portable, całe życie przemieszczał się po Europie wydając w londyńskich oraz berlińskich wytwórniach takich jak Background czy legendarny Perlon. Jego twórczością zainteresował się szwedzki duet The Knife oraz Ellen Allien dla których wydawał kolejne remixy. Obecnie promuje swój najnowszy album wydany dla wpływowej wytwórni muzycznej K7. Jego house’owe brzmienia łączą się z tradycyjną afrykańską rytmiką, a dzięki oryginalnemu wokalowi oraz nieodpartemu urokowi osobistemu występy na żywo zdobywają sympatię publiczności na całym świecie.

Bilety: 20 zł.
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1027362834050563/

KONKURS

Do wygrania 2 pojedyncze wejściówki. Zostaną rozlosowane pośród osób, które wyślą na adres bartek.woynicz@nowamuzyka.pl poprawną odpowiedź na poniższe pytanie:

„Z jakiego miasta pochodzi Portable?”.

Na odpowiedzi czekam do czwartku (15.09.16), do godz. 15.30. Zwycięzców poinformuję mailowo i w komentarzu poniżej. Osoby wygrane znajdą się na liście gości.

photo by christopheJest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy