Wpisz i kliknij enter

DJ W!ld

Nowy album francuskiego producenta odwołuje się do najlepszych tradycji deep house’u.

Pochodzący z Dijon didżej i producent zadebiutował na fonograficznym rynku w 2000 roku. Początkowo serwował funkcjonalny tech-house, który z czasem zaczął nabierać hipnotycznego charakteru. W efekcie DJ W!ld stał się  specem o minimalowego house’u o korzennym brzmieniu, który publikował głównie nakładem dwóch swoich wytwórni – Catwash i W.

Do tej pory DJ W!ld opublikował trzy albumy. Największy odniósł „D!rt” sprzed pięciu lat, który wydała mu firma Rekids, prowadzona przez kolegę po fachu – Matta Edwardsa, znanego bardziej jako Radio Slave. W efekcie stał się on jednym z rezydentów cyklu „Circoloco” w słynnym klubie DC-10 na Ibizie.

Nowy album DJ W!lda powstał podczas jego ostatnich jesienno-zimowych wojaży po klubach całego swiata. „Chciałem na nim pokazać ciemniejszą i bardziej zorientowaną na techno stronę swej osobowości” – wyjaśnia producent. Wbrew tym zapowiedziom „Techno City” to nadal transowy deep house o oszczędnej produkcji, który jedynie momentami rezonuje mroczniejszymi basami czy acidowymi loopami. Tak czy siak – brzmi jak trzeba.

Więcej informacji:

www.facebook.com/wildthedjJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy