Wpisz i kliknij enter

Horrors, Jozef van Wissem, Anthony Rother na Domoffonie

Niebawem skończą się wakacje, a my czujemy się jakby dopiero zaczynała się wiosna. Ten świeży powiew ma swoje źródło w Łodzi, gdzie od 1 do 3 września odbywać się będzie trzecia edycja festiwalu DOMOFFON.

Ta kameralna, ale niezwykle wszechstronna inicjatywa w sposób wysmakowany i organiczny prezentuje muzykę eksperymentalną, hip-hopową, gitarową i techno. W gościnnych murach fabrycznego kompleksu Off Piotrkowska wystąpią artyści związani z łódzką sceną muzyczną, jak 19 Wiosen, Eric Shoves Them In His Pockets, Robert Piernikowski, Alles czy SIKSA, ale także wielu twórców z zagranicy.

Headlinerami tegorocznej edycji są Brytyjczycy z The Horrors, pochodzący z Sheffield skład Clock DVA, holenderski kompozytor i lutnista Jozef van Wissem oraz niemiecki producent Anthony Rotter.

Nie przegapcie koncertu utalentowanej Anny Sudy aka Ana On Bast czy duetu Coals oraz imprezy z cyklu Bikiniarska Potańcówka, wpisanej na stałe w repertuar łódzkich wydarzeń po zmroku. Poza wydarzeniami muzycznymi organizatorzy zapowiedzieli spotkania literackie, targi muzyczne oraz pokazy filmowe o wspólnej nazwie Kosmopolitania. Chodźcie!

Szczegóły dotyczące festiwalu DOMOFFON znajdziecie na Facebooku.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy